Konkurs je istekao.

Točilac - kasir

MGC Petrol - Eko pumpa

Niš

02.12.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Kompaniji MGC Petrol iz Niša koja se bavi prodajom nafte i naftnih derivata kao i robe široke potrošnje, potreban je točilac - kasir zbog popune radnog mesta u Nišu (Eko pumpa preko puta Metro-a) - 1 izvršilac.

Opis posla:

Direktna prodaja i komunikacija sa kupcima
Točenje i prijem goriva
Izlaganje i sortiranje robe
Praćenje lagera i rokova robe
Održavanje higijene radnog prostora

Znanje i veštine:

Komunikativna, pouzdana, vredna i odgovorna osoba
Vedrog duha i pozitivnog stava
Fokusiranost na zadovoljstvo potrošača

Radno iskustvo:

Radno iskustvo poželjno ali nije neophodno

Profil kandidata:

Nudimo:

Rad u smenama
Fiksna plata + varijabilna zarada u odnosu na ostvarene ciljeve
Plaćeni godišnji odmori i praznici
Korektni uslovi rada

Kratke biografije slati elektronskim putem.

Konkurs je istekao.

Mgc petrol

  • Ive Lole Ribara 20, Niš, Srbija
  • PIB: 108746649
  • Matični broj: 21059579

Direktan link do oglasa