Konkurs je istekao.

Trener poslovnih veština

D.R. Gilbert Centar

Beograd

30.01.2020.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Fokus je na prodajnim treninzima, radionicama i individualnom planu razvoja za ključne zaposlene u kompanijama sa kojima sarađujemo
  • Treninzi poput: Veština prodaje, pregovaranja, prezentovanja, soft skills radionice

Od Vas očekujemo:

  • Komunikativnost i timski rad
  • Odgovornost, sistematičnost i preciznost
  • Visok nivo posvećenosti
  • Poznavanje metodologije izvođenje treninga
  • Iskustvo u trenizima min. 3 godine i više
  • Znanje engleskog jezika – napredni nivo
  • Visoka stručna sprema
  • Napredno poznavanje MS Office
  • Vozačka dozvola  – aktivan vožač
  • Prednost imaju kandidati koji su radili u HR sektoru

Mogućnosti koje Vam pružamo:

  • Konstantno usavršavanje trenerskih veština uz mentorstvo našeg glavnog trenera Ristovski Dragiše koji se ovim poslom bavi preko 20 godina, na nekoliko različitih tržišta, počevši od Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije, Hrvatske i Slovenije.
  • Fiksnu zaradu, plus varijabilni deo zarade od eksternih treninga, kao i godišnji bonus
  • Stalni radni odnos
  • Naš interni trener
  • Pridružite se profesionanom timu koji sarađuje sa firmama u regionu koje se bave različitim delatnostima i na taj način obogatite svoje radno iskustvo. Odlična sredina za dalji rast, razvoj i napredovanje u karijeri

Biće kontaktirani oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 30.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    D.R. Gilbert centar group d.o.o

    • Vojvode Savatija 36, Beograd, Srbija
    • PIB: 107249523
    • Matični broj: 20762977

    Direktan link do oglasa