Konkurs je istekao.

Trgovac u maloprodajnom objektu

Piljan Komerc d.o.o.

Beograd, Obrenovac, Stara Pazova, Nova Pazova, Inđija

21.07.2018.

Piljan Komerc d.o.o. osnovan je 1999. godine kao porodična firma u oblasti uzgoja, proizvodnje i prerade  pilećeg mesa. Svoj razvojni put kompanija je gradila kroz permanentno ulaganje u proizvodne kapacitete, moderne tehnološke procese, implementaciju najviših standarda, sirovinsku bazu kao i prodajnu mrežu.

Farme, proizvodnja i prateća administracija je smeštena u vlastitom proizvodnom pogonu u Boljevcima, nadomak Beograda. Farme i proizvodni pogoni su opremljeni najsavremenijom opremom  za uzgoj, klanje, rasecanje i otkoštavanje svežeg pilećeg mesa, kao i za preradu pilećeg mesa.

Piljan Komerc je visokim kvalitetom proizvoda, savremenim tehnološkim postupcima, koje prati moderna oprema u svetu najpriznatijih proizvođača i stručnim kadrom, stekla poverenje kupaca i izborila se za svoje mesto na tržištu. Neprestano se ulaže u modernu opremu i tehnologiju i u razvoj prodajne mreže, tako da se bezbednost proizvoda i njihov kvalitet drže na najvišem nivou. Kao deo tih aktivnosti, implementirali smo i konstantno radimo na unaprijeđenju svetski priznatih sistema (HACCP) i standarda (ISO 22000:2005 i FSSC 22000:2013).

Usled proširenja maloprodajne mreže tražimo kandidate za radno mesto:

Beograd, Obrenovac, Stara i Nova Pazova, Inđija

Opis posla:

  • Izlaganje, prodaja i naplata robe u maloprodajnom objektu
  • Poručivanje robe iz direkcije za dodeljeni objekat
  • Vođenje računa o higijeni objekta i HACCP standardu
  • Vođenje evidencije dokumenata i pazara za dodeljeni objekat

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme
  • Ljubaznost i fleksibilnost u odnosu sa potrošačima
  • Preciznost, tačnost i odgovornost u radu
  • Iskustvo u prodaji nije obavezno ali je poželjno

Nudimo vam:

  • Redovnu i sigurnu platu
  • Obuku za samostalan rad u maloprodajnim objektima

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, molimo vas da pošaljete Vaš CV elektronskim putem.

Rok za prijavu: 21.07.2018. godine.

Zahvaljujemo svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    Konkurs je istekao.

    Piljan Komerc d.o.o. Beograd - Zemun

    • Braće Gavrajić 43 11275 Boljevci, Boljevci, Srbija
    • PIB: 100194684

    Direktan link do oglasa