Konkurs je istekao.

Trgovac

Dudi Co. d.o.o.

Subotica

18.02.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, odgovornost u radu, lojalnost i pozitivan životni stav. Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja, mogućnost stalnog zaposlenja i redovnu, stimulativnu zaradu.

Opis posla:

  • prodajno savetovanje i usluživanje kupaca
  • kontrola ulazno-izlazne dokumentacije
  • planiranje i sprovođenje redovnih i vanrednih kontrola robe, odgovornost za stanje robe na lageru
  • administrativni poslovi vezani uz rad trgovine (zaprimanje robe, izveštaji o prodaji i postignutim rezultatima)
  • kontrola, slaganje i pozicioniranje artikala te održavanje prodajnog prostora
  • zaprimanje, evidencija, kontrola i sprovođenje reklamacija
  • obeležavanje robe, isticanje cena i deklaracija, promotivnih i drugih materijala
  • izrada ponuda, narudžba proizvoda, prezentacija novih proizvoda
  • redovno održavanje higijene maloprodajnog objekta
  • pregledanje rokova, redovno ažuriranje i praćenje cena
  • praćenje prodaje, predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje

Uslovi:

  • poznavanje rada na računaru

Prednosti:

  • iskustvo u trgovini
  • poznavanje tehničke robe
  • znanje jezika društvene sredine

Profil radnika:

  • precizna i organizovana osoba, sposobna da uredno vodi svu potrebnu evidenciju i obavlja sve radne zadatke
  • odgovorna i vedra ličnost
  • visoko razvijene komunikativne i radne sposobnosti, uz sklonost ka timskom radu
  • inicijativa za unapređenje poslovanja

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • sigurnu, redovnu i konkurentnu zaradu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja stimulacije

Obavezno slanje CV-a (poželjno sa slikom).

    Konkurs je istekao.

    Dudi Co. Doo.

    • Dinka Zlatarića 12, Subotica, Srbija
    • PIB: 100838099
    • Matični broj: 08622302

    Direktan link do oglasa