Konkurs je istekao.

Upravnik farme

Pantelić d.o.o.

Čučuge, Ub (poslodavac nudi smeštaj)

09.02.2020.

Potreban nam je:

Mesto: Čučuge, opština Ub

Uslovi:

  • Minimum IV stepen
  • Poželjno, nije neophodno
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Obezbeđen smeštaj

Opis poslova:

  • Organizovanje proizvodnih i ostalih procesa na farmi brojlera
  • Obezbeđena obuka i usavršavanje kandidata

Rok za konkurisanje: 09.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    Pantelić d.o.o. Kraljevo

    Pantelić d.o.o. Kraljevo Kompanija Pantelić u svom sastavu poseduje Fabriku za proizvodnju hrane za životinje, Farme brojlera, Modernu hladnjaču za otkup, preradu i izvoz voća na tržište EU i SAD, kao i Hotel Sunce u Soko banji. Fabrika je prepoznatljiva kao lider u kvalitetu proizvoda za ishranu domaćih životinja, ne samo u Srbiji već sa jakim temeljima i u regionu. Kvalitet nije ostao nezapažen, pored nagrada na Sajmu poljoprivrede u Novom Sadu, laureat smo nagrade PKS. Ali najveća nagrada su…

    Direktan link do oglasa