Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Vulkan izdavaštvo, vodeća izdavačka kuća u regionu, traži iskusnu osobu koja će doneti inspiraciju, napraviti pozitivnu promenu i zajedno sa nama širiti strast prema knjigama i čitanju.

Ako ste se prepoznali, vi ste osoba koju tražimo za poziciju:

UREDNIK

izdanja iz oblasti nefikcije
Mesto rada: Beograd

Uslovi:

  • VII stepen obrazovanja filološkog ili sličnog usmerenja
  • Najmanje 3 godine relevantnog radnog iskustva
  • Odlično poznavanje aktuelne književne produkcije i knjižarskih trendova u zemlji i inostranstvu
  • Upućenost u savremene tokove izdavačke produkcije, posebno u oblastima nefikcije i poklon-knjiga
  • Znanje engleskog i još jednog svetskog jezika
  • Napredno poznavanje računara i najnovijih trendova digitalne komunikacije

Profil kandidata:

  • Visok stepen kreativnosti, vizuelne kulture i prodajno orijentisanog razmišljanja
  • Široka opšta kultura i specifična znanja o publikacijama iz oblasti nefikcije i poklon-knjige
  • Izražena odgovornost i organizacione sposobnosti
  • Veštine u ophođenju sa ljudima, efikasnost u radu i fokusiranost na cilj
  • Sposobnost brzog i samostalnog donošenja odluka

Opis posla:

  • Definisanje izdavačke produkcije i planiranje sadržaja
  • Osmišljavanje i realizacija projekata u skladu sa potrebama izdavača
  • Organizacija procesa proizvodnje i komunikacija sa saradnicima
  • Ispitivanje tržišta i procenjivanje finansijske održivosti planiranog projekta

Nudimo:

  • Stalni radni odnos u vodećoj izdavačkoj kući u zemlji
  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju

Molimo zainteresovane da svoj CV i motivaciono pismo pošalju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 14.11.2018.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni elektronskim putem.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Vulkan izdavaštvo d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Gospodara Vučića 245
  • PIB: 107895467
  • Matični broj: 20892358
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.