Konkurs je istekao.

Veterinar

Drlja 1967 d.o.o.

Bačka Palanka

04.04.2020.

PG Vladimir Drljača, Svetozara Miletića 197, Bačka Palanka

Potreban nam je:

Veterinar

Opis posla:

  • Prati zdravstveno stanje stoke i ispravnost stočne hrane
  • Prati proizvodne rezultate i brojno stanje stoke
  • Postavlja dijagnozu i propisuje terapiju
  • Popunjava i vodi sve zakonske dokumente na farmi
  • Sprovodi odluke i deluje u okviru zakona
  • Vodi evidenciju o utrošenim lekovima, instrumentima i sredstvima za preventivne mere i stara se o blagovremenoj nabavci istih
  • Odgovoran je za primenu svih usvojenih standarda i procedura
  • Stara se i odgovoran je za pravilno rukovanje, održavanje i pranje, čišćenje i dezinfekciju objekata, opreme i instrumenata
  • Obavlja i ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Stepen stručne spreme: VSS doktor veterinarske medicine
  • Radno iskustvo: najmanje 2 godine
  • Posebni uslovi: vozačka dozvola B kategorije, poznavanje rada na računaru

Rok za konkurisanje: 04.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    DRLJA 1967 DOO

    • Kralja Petra I 36, Bačka Palanka, Srbija
    • PIB: 107241211
    • Matični broj: 20761474

    Direktan link do oglasa