Konkurs je istekao.

Viljuškarista u magacinu

Farmina Pet Foods d.o.o.

Inđija

19.07.2018.

Farmina Pet Foods, međunarodna kompanija koja posluje sa tri fabrike u više od 40 zemalja, zbog potrebe povećanja obima posla proizvodnog pogona u Inđiji je u potrazi za pravim kandidatom za poziciju:

Odgovara: Menadžeru proizvodnje
Mesto zaposlenja: Inđija

www.farmina.com

Opis posla:

  • Obavlja komisioniranje robe prema zahtevima klijenta i gotove palete sortira na za to odredjen dinamicki regal
  • Vrši utovar kamiona sa gotovim proizvodima, promotivnim materijalom i slično;
  • Obavlja evidenciju upakovane i pripremljene robe pomoću PDA uređaja i namenskog softvera;
  • Vrši štampanje deklaracija na palete sa velikim pakovanjima;
  • Stara se o iskorišćenosti i organizaciji magacinskog prostora
  • Poštuje i sprovodi standarde, pravila, postupke i uputstva Društva i aktivno učestvuje u donošenju, izmeni i primeni istih;
  • Poštuje dokumenata i proceduru SRPS ISO 9001:2008 i HACCP;
  • Izvršava i ostale poslove po nalogu direktora.

Uslovi:

  • Srednja škola;
  • Stepen stručne spreme III/IV;
  • Neophodno je radno iskustvo od min. 2 godine;
  • Dobro opšte tehničko obrazovanje i iskustvo, poznavanje mehanike je prednost;
  • Položen stručni ispit za rukovanje viljuškarom.

Poželjno:

  • Dobro organizovana osoba;
  • Sposobnost obavljanja više radnih zadataka u kratkom vremenu;
  • Prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla;
  • Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju;
  • Međunarodno iskustvo;
  • Rad u smenama;
  • Organizacija prevoza za osobe na udaljenosti do 50km od mesta rada.

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 19.07.2018.

    Konkurs je istekao.

    Farmina Pet Foods doo

    • Save Kovačevića bb, Inđija, Srbija
    • PIB: 104396403
    • Matični broj: 20157658

    Direktan link do oglasa