Konkurs je istekao.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Voditelj ureda poslovne jedinice (m/ž)

Novi Sad

Opis posla

Međunarodna kompanija u potrazi je za kandidatom za radno mjesto Voditelj ureda poslovne jedinice (m/ž). Osoba će na navedenom radnom mjestu zajedno sa djelatnicima odjela u čijem zapošljavanju u budućnosti i sama sudjeluje voditi brigu o funkcioniranju rada poslovne jedinice.

Uz ostalo od kandidata se očekuje:

  • vođenje administrativnog i organizacijskog posla poslovne jedinice
  • praćenje toka robe
  • komunikacija sa dobavljačima i kupcima
  • kontrola i izrada faktura
  • mjesečno izvještavanje o raznim područjima poslovne jedinice
  • organizacija smjena djelatnika
  • prema potrebi mobilnost izvan mjesta stanovanja tijekom internog školovanja u trajanju od 6 – 10 mjeseci

Uvjeti

  • Minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima i iskustvo u vođenju manjeg tima ljudi
  • Od kandidata se očekuje dobro poznavanje osnovnih MS Office alata
  • Stručna sprema: Srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva: 2
  • Jezici: Njemački (izvrsno), Engleski
  • Vještine: Word, Excel, Outlook

Što nudimo

U sklopu navedenog opisa radnog mjesta kompanija će ponuditi kandidatu sve potrebne alate za rad, primjerena primanja u skladu sa politikama grupe te mogućnost usavršavanja i daljnjeg razvoja unutar tvrtke. Jedanput godišnje radi se evaluacija radnog mjesta, proteklog rada i određuje se plaća za svaku narednu godinu u skladu odluke uprave društva.

Vrsta zaposlenja:

  • Određeno vrijeme, kasnije , ovisno o rezultatima stalni radni odnos

Rok za konkurisanje: 20.10.2017.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Lesnina s d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Dragiše Brašovana broj 1
  • PIB: 103132663
  • Matični broj: 17517422
Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.