Konkurs je istekao.

Vođa prodavnice asistent / ica (terenski)

Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o.

Novi Sad

16.02.2019.

Najveći prodavac obuće u Evropi
Deichmann traži novog saradnika
u Novom Sadu

Vođa prodavnice
asistent/ica (terenski)

Vođa prodavnice asistent (terenski) nema svoju stalnu radnju, nego radi u radnji u kojoj se u određenom periodu ukaže potreba za dodatnom radnom snagom.

Opis posla:

  • odgovornost za postizanje planiranog prihoda
  • aktivno učestvovanje u prodaji kao član prodajnog tima
  • sprovođenje prodajnih akcija
  • vođenje stanja robe i skladištenje
  • organizacija rada prodajnog tima i odgovornost za njihov rad
  • drugi administrativni i organizacioni poslovi

Uslovi:

  • sklonost terenskom radu, spremnost na stalna putovanja, višednevno odsustvo od kuće i menjanje prodavnica na području Vojvodine i po potrebi širom Srbije
  • srednja stručna sprema (SSS)
  • predanost poslu i fleksibilnost
  • iskustvo rukovođenja timom od najmanje 5 zaposlenika
  • smisao za rad sa kupcima
  • komunikativna i dobro organizovana osoba
  • sposobnost samostalnog rešavanja problema
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • dinamičan posao u mladoj i inovativnoj sredini u saradnji sa međunarodnim stručno osposobljenim timom
  • mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja
  • ugovor o radu na određeno vreme, mogućnost produženja na neodređeno vreme

Pružićemo Vam celokupnu obuku koja će Vas pripremiti za rad u našoj kompaniji. Obuka traje 4 meseca u različitim Deichmann prodavnicama širom Srbije.

Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o.Ako ste prepoznali priliku i Vam opisano radno mesto predstalja lični izazov, pošaljite nam svoju ponudu za posao najkasnije do 16.02.2019. na adresu Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o., Bulevar Mihajla Pupina 4, 11070 Novi Beograd ili elektronskim putem.

Poželjno je da se prijavite elektronskim putem.

Hvala Vam!

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o.

    Deichmann raste – rastite sa nama! Porodica DEICHMANN više od 100 godina vodi kompaniju čiji se razvoj finansira isključivo iz vlastitih sredstava. Više nego stogodišnja istorija je započela 1913. godine u Esenu, u srcu Rurske oblasti. Na tom mestu se još uvek nalazi centrala grupe preduzeća. Dve generacije ... Saznajte više

    Beneficije

    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • ZDRAVLJE
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa