Konkurs je istekao.

Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o.

Najveći prodavac obuće u Evropi
Deichmann traži novog saradnika
u Somboru

Vođa prodavnice/asistent
(m/ž)

Opis posla:

  • odgovornost za postizanje planiranog prihoda
  • aktivno učestvovanje u prodaji kao član prodajnog tima
  • sprovođenje prodajnih akcija
  • vođenje stanja robe i skladištenje
  • organizacija rada prodajnog tima i odgovornost za njihov rad
  • drugi administrativni i organizacioni poslovi

Uslovi:

  • srednja stručna sprema (SSS)
  • predanost poslu i fleksibilnost
  • iskustvo rukovođenja timom od najmanje 5 zaposlenika
  • smisao za rad sa kupcima
  • komunikativna i dobro organizovana osoba
  • sposobnost samostalnog rešavanja problema
  • vozačka dozvola B kategorije

Možete očekivati:

  • dinamičan posao u mladoj i inovativnoj sredini u saradnji sa međunarodnim, stručno osposobljenim timom
  • mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja
  • ugovor o radu na određeno vreme, mogućnost produženja na neodređeno vreme

Pružićemo Vam celokupnu obuku koja će Vas pripremiti za rad u našoj kompaniji. Obuka traje 4 meseca u različitim Deichmann prodavnicama širom Srbije.

Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o.Ako ste prepoznali priliku i Vam opisano radno mesto predstalja lični izazov, pošaljite nam svoju ponudu za posao najkasnije do 14.11.2018. na adresu Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o., Bulevar Mihajla Pupina 4, 11070 Novi Beograd ili elektronskim putem.

Poželjno je da se prijavite elektronskim putem.
Hvala Vam!

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Deichmann trgovina obućom SRB d.o.o

Deichmann je od 1913. godine porodično preduzeće s namerom da i dalje ostane nezavisno. Skoro stogodišnja istorija je započela u Esenu, u srcu Rurske oblasti. Na tom mestu se još uvek nalazi centrala grupe preduzeća. Preduzeće Deichmann SE u međuvremenu posluje u preko 3.800 filijala, zapošljavajući širom sveta oko 38.000 radnika. Deichmann je vodeće preduzeće u trgovini obućom na nemačkom i evropskom tržištu. Našim velikim izborom obuće za sve uzraste nudimo najobimniju ponudu…

Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.