Konkurs je istekao.

Vođa skladišta

Kolektor ATS d.o.o.

Novi Sad

15.07.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Izvođenje procesa prijema, zadržavanja, skladištenja i izdavanja materijala ili proizvoda u/iz skladišta,
  • Izvođenje procesa izdavanja robe (materijala) za proizvodnju,
  • Izvođenje procesa identifikacije i evidentiranja materijala,
  • Koordiniranje i organizovanje rada u skladištu,
  • Koordiniranje i organizovanje materijala i proizvoda u skladištu,
  • Praćenje i upravljanje zalihama,
  • Održavanje baza podataka iz oblasti svojih aktivnosti,
  • Priprema podataka izveštaja i analiza,
  • Administrativni poslovi,
  • Prepoznavanje i otklanjanje grešaka, te problematičnih situacija iz oblasti svojih aktivnosti,
  • Učenje i razmena znanja sa zaposlenima u društvu,
  • Svi drugi poslovi dodeljeni od strane nadređenog.

Uslovi:

  • IV SSS,
  • Neophodno prethodno iskustvo kao skladištar,
  • Osnovno poznavanje MS office,
  • Samostalnost u radu.
    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    KOLEKTOR ATS DOO NOVI SAD

    • Primorska 86 21127, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 108609550
    • Matični broj: 21033545

    Direktan link do oglasa