Konkurs je istekao.

Vođa smene osoblja za održavanje higijene

Invekta Group d.o.o.

Subotica

07.09.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Tražimo energične, odgovorne i savesne ljude da se pridruže našem Invekta timu. Ovim poslom bavimo se od 1999. godine i jedna smo od vodećih firmi u oblasti Facility Management-a, sa preko 300 zaposlenih i nastavljamo da rastemo. Postani:

Mesto rada: Subotica

Upoznavanje i opis posla:

Vođa smene osoblja za održavanje higijene organizuje i upoznaje radnike sa objektima i njihovim zaduženjima na istim. Organizuje rad i prati njegovo izvršenje. Prati i proverava zadovoljstvo naših klijenata izvršenom uslugom. Koristi specijalne softverske alate u radu.

Zadaci:

  • Organizacija zaposlenih.
  • Kontrola tehnike i kvaliteta rada kod zaposlenih.
  • Vođenje i koordinacija timom za generalna čišćenja.
  • Snabdevanje zaposlenih potrebnim materijalom za rad.
  • Svakodnevno izveštavanje pretpostavljenog menadžera.

Sposobnosti:

  • Posvećenost poslu, ozbiljnost i odgovornost.
  • Odlične komunikacione sposobnosti.
  • Odlične organizacione sposobnosti.
  • Visok stepen orijentisanosti na detalje.

Uslovi:

  • Poznavanje rada u MS Office programima.
  • Da imate mogućnost da radite prepodnevnu ili poslepodnevnu smenu u skladu sa potrebama posla.

Nudimo:

  • Obuke za upravljanje i rukovođenje ljudima i timovima kao i razvoj menadzerskih vestina.
  • Obuke za rad na softverskoj platform.
  • Stimulativnu zaradu.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: 07.09.2019.

    Invekta sa 400 zaposlenih predstavlja jednu od vodećih firmi u Srbiji u oblasti Facility managementa( održavanja objekata).Invekta je specijalizovana u pružanju usluga iz oblasti higijene ,obezbeđenja,tehničkog održavanja objekata. Naša osnovna dužnost teži da klijentima pružimo kompletnu uslugu visokog kvaliteta, najbolju tehničku opremljenost i podršku. Sa našim osnovnim principima direktne supervizije konstantnim inovacijama u novim tehnologijama, stalnim treninzima i povećanjem znanja…

    Direktan link do oglasa