Konkurs je istekao.

Vozač B i C kategorije

Mega B&V Pack d.o.o.

Beograd, 3 Nova 24g

03.11.2020.

MEGA B&V PACK DOO iz Beograda, je renomirana firma sa višegodišnjim iskustvom u distribuciji proizvoda plastične, stiroporske i aluminijumske ambalaže za pakovanje hrane. Naša ambalaža se koristi u industriji hrane za pakovanje: pečurki, pekarskih proizvoda, keteringe, fast food-ove, ribarnice, poslastičarnice, restorane, itd.

Zbog povećanog obima posla firma MEGA B&V PACK DOO ima potrebu da proširi svoj tim.

Nudimo Vam sansu da radite u firmi koja je jedna od vodećih na tržištu u prodaji ambalaže za pakovanje.

Raspisujemo konkurs za radno mesto: VOZAČ B i C KATEGORIJE

Mesto zaposlenja: Beograd- Zemun kod Ikarbusa, DVA RADNA MESTA

Opis posla:

  • Kapilarni razvoz, utovar I istovar robe po maloprodajnim objektima (restoranima,
  • pekarama, itd) na teritoriji Beograda.
  • Nudimo stalno zaposlenje I siguran posao, plata 60.000 rsd.

Uslovi za kandidate:

  • Tražimo ozbiljne kandidate, za rad na duži vremenski period.
  • Spremnost za rad u timu.
  • Tacna isporuka robe predviđene za kupce u redovnim razvozima.
  • Vođenje računa o dodeljenom vozilu,
  • Dobra koordinacija i orjentacija u prostoru
  • Pažljivost u saobraćaju.
  • Prednost imaju vozači koji su radili u sistemima brze poste tj u brzoj posti, sa poznavanjem Beograda (ulice).

Molimo sve ozbiljne zainteresovane kandidate da svoje prijave pošalju elektronskim putem ili nazovu na broj telefona.

      MEGA B&V PACK DOO  iz Beograda, je renomirana firma sa višegodišnjim iskustvom u distribuciji proizvoda plastične, stiroporske i aluminijumske ambalaže za pakovanje hrane. Naša ambalaža se koristi u industriji hrane za pakovanje: pečurki, pekarskih proizvoda, keteringe, fast food-ove, ribarnice, poslastičarnice, restorane, itd. MEGA B&V PACK DOO nastoji da bude pouzdan partner i dobavljač ambalaže za hranu svim preduzećima i preduzetnicima koji posluju u prehrambenoj industriji, dok dostavu…

    Direktan link do oglasa