Konkurs je istekao.

Vozač - B kategorije

Matis d.o.o.

Barič, Obrenovac

Adrese mesta rada

  • Barič, Industrijska bb
  • Obrenovac, Industrijska bb

06.12.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Matis Group (www.matis.rs) je proizvodno orijentisana kompanija, koju čini 4 članice: Fabrika Matis d.o.o. proizvodnja pločastog nameštaja, Fabrika Matis Mebl proizvodnja tapaciranog namešataja, Fabrika Matis San proizvodnja dušeka i Fabrika Matis Wood proizvodnja namešataja od masiva. Članice Matis Grupe svrstavaju se u vodeće proizvođače u okviru delatnosti u kojima posluju.

Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se - tražimo iskusnog i ambicioznog kandidata za poziciju:

Lokacija rada: DC Barič (biviši krug Prve Iskre ‚‚FIM“ Barič-Obrenovac)

Opis posla:

  • Istovar i utovar robe;
  • Brine se o održavanju vozila, redovnom servisiranju, odgovoran je za higijenu i urednost vozila;
  • Priprema robu za utovar na vozila i vrši istovar robe;
  • Isporučuje robu na adresu kupca;

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Da kandidat nije osuđivan, odgovornost i posvećenost poslu.

Nudimo vam rad u dinamičnom i zahtevnom okruženju, sa prilikama za lični razvoj i napredovanje.

Zarada viša od republičkog proseka.

Za radnike sa teritorije Beograda obezebeđen prevoza sa lokacije Beogradskog Sajma.

Kontakt Dragan Purić, broj telefona u dnu.

Kontakt Nenad Nedić, broj:

    • Šume bb 32250 Ivanjica, Srbija
    • PIB: 102714756
    • Matični broj: 17473395

    Direktan link do oglasa