Konkurs je istekao.

Vozač C i E kategorije

Legi SGS d.o.o.

Beograd

20.09.2018.

LEGI SGS d.o.o. je vodeća kompanija u regionu koja se bavi proizvodnjom i prodajom LEGI ogradnih sistema. Višedecenijsko poslovanje potvrđuje širok asortiman proizvoda od specijalno obrađenog metala: ograde, kapije, pergole, paviljoni, lukovi, gabioni, parkirne rampe, jarboli, gazišta, kao i razne vrste žice i žičani proizvodi sa upotrebom u građevinarstvu.

Jedinstvenost LEGI poslovanja je u profesionalnoj usluzi, specijalnoj tehnologiji i dugogodišnjoj garanciji na naše visoko kvalitetne proizvode.

Zbog povećanja obima posla, tražimo motivisane i kvalifikovane kandidate da budu deo našeg tima na poziciji:

VOZAČ C I E KATEGORIJE

Beograd

USLOVI:

  • SSS
  • poželjno radno iskustvo minimum 5 godina
  • vozačka dozvola B, C i E kategorije – aktivan vozač
  • poznavanje saobraćajnih i drugih propisa koji se odnose na korišćenje i održavanje vozila

OPIS POSLA:

  • prevoz robe: priprema vozila, vršenje transporta, staranje o tehničkoj ispravnosti vozila,
  • ažurno vođenje potrebne evidencije o stanju vozila i obavljanju prevoza,
  • blagovremeno dostavljanje dokumentacije sa puta

PROFIL KANDIDATA:

  • zdravstveno sposoban
  • da nije krivično osuđivan
  • da se protiv kandidata ne vodi sudski postupak

NUDIMO:

  • mogućnost dugoročnog radnog odnosa
  • adekvatnu pripremu za posao

Rok za konkurisanje: 20.09.2018.

    Konkurs je istekao.

    LEGI SGS

    LEGI SGS d.o.o. je vodeća kompanija u regionu koja se bavi proizvodnjom i prodajom LEGI ogradnih sistema. Višedecenijsko poslovanje potvrđuje širok asortiman proizvoda od specijalno obrađenog metala: ograde, kapije, pergole, paviljoni, lukovi, gabioni, parkirne rampe, jarboli, gazišta, kao i razne vrste žice i žicani proizvodi sa upotrebom u građevinarstvu. Jedinstvenost LEGI poslovanja je u profesionalnoj usluzi, specijalnoj tehnologiji i dugogodišnjoj garanciji na naše…

    Direktan link do oglasa