Konkurs je istekao.

Vozač kamiona

TN Logistica SK s.r.o.

Bratislava (Slovačka)

24.10.2018.

Kompanija TN Logistica SK s.r.o. je firma koja se bavi međunarodnim transportom sa preko 1000 kamiona. Sedište kompanije je u Bratislavi.

www.tnlogistica.sk

Potreban nam je:

Uslovi:

  • Vozačka dozvola C+E kategorije
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva

Opis posla:

  • Prevoz kamiona sa prikolicom prema zemljama zapadne Evrope (Nemačka, Francuska, Italija, Austrija, Holandija)

Nudimo:

  • Izrada radne i boravišne vize
  • Dopirinosi za životno osiguranje
  • Socijalno i zdravstveno osiguranje
  • Okvirna plata: 1.800,00 EUR

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati elektronskim putem ili telefonskim putem na +421249208912, Viber/WhatsApp +421910924911 radnim danima do 16h.

Rok za konkurisanje: 24.10.2018.

    Kompanija TN Logistica SK s.r.o. je firma koja se bavi međunarodnim transportom sa preko 1000 kamiona. Sedište kompanije je u Bratislavi.   www.tnlogistica.sk

    Direktan link do oglasa