Konkurs je istekao.

DOO Tatravagonka Bratstvo Subotica raspisuje konkurs za radno mesto:

Vozač - kurir u sektoru nabavke

U zemlji i inostranstvu
Mesto zaposlenja: Subotica

Na određeno vreme, sa mogućnošću zapošljavanja na neodređeno vreme - potreban jedan izvršilac

Opis posla:

  • Upravljanje motornim vozilom u zemlji i inostranstvu
  • Prevoz putnika motornim vozilom u zemlji i inostranstvu
  • Dostava pošiljki za potrebe preduzeća po nalogu nadređenog
  • Vođenje računa o ispravnosti i higijeni vozila
  • Nabavka robe i tehnička obrada dokumenata u računarskom programu SAP

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Vozačko iskustvo
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje puteva
  • Dobra koordinacija i orijentacija u prostoru
  • Poznavanje jednog stranog jezika
  • Da nije krivično osuđivan i da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak

Lične osobine:

  • Odgovornost u izvšavanju zadataka, tačnost i pouzdanost
  • Timski rad i kooperativnost
  • Energičnost i dinamičnost
  • Komunikativnost
  • Pažljivost u saobraćaju
  • Visok nivo odgovornosti, koncentracije i tolerancije

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem ili poštom na dole navedenu adresu. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

"TATRAVAGONKA BRATSTVO" DOO,
Bikovački put 2, 24000 Subotica,
024/623-201.

Rok za konkurisanje: 26.05.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.