Konkurs je istekao.

Vozač motornog vozila

Primacošped d.o.o.

Zagreb

09.03.2017.

PRIMACO je već 25 godina vodeća špeditersko-transportna kompanija u Hrvatskoj, s više od 100 djelatnika u 11 ureda diljem Hrvatske: Zagreb, Zračna luka Zagreb, Luka Rijeka, Luka Ploče, Varaždin, Sisak, itd. Oblikujemo potpuna transportna i logistička rješenja za svoje klijente, od jednostavnih transporta do složenih multimodalnih projekata. Povjerenje koje nam vodeće hrvatske i međunarodne tvrtke poklanjaju od 1990. godine naša je najveća imovina, te garancija naše kvalitete i pouzdanosti. Tržišni smo lider u pružanju transportnih usluga u farmaceutskoj i prehrambenoj industriji, te u proizvodnom i izvoznom sektoru hrvatskog gospodarstva. Članovi smo vodećih međunarodnih organizacija, FIATA, IATA, CLECAT, IRU, te suosnivači i članovi rukovodećih tijela u važnim hrvatskim organizacijama kao to su Hrvatski izvoznici i Hrvatska udruga poslodavaca.

Naziv Pozicije:

Zagreb

Opis posla:

  •  Sve radnje i poslovi vezani uz izvršenje prijevoza robe kamionom na relacijama Europske Unije, Rusije, Turske od mjesta utovara do mjesta istovara robe
  • Praćenje godišnjeg i periodičnog tehničkog pregleda kao i čistoće vozila
  • Uočava kvarove na prijevoznom putu , manje otklanja, a o većima obavještava odgovornu osobu
  • Dužan je redovito voditi putniradni list u toku prijevoznog procesa
  • Ostali poslovi propisani u Politici Kvalitetei Opisu poslova za radno mjesto

Pogodnosti:

  • Uredna redovita primanja
  • Redovita isplata dnevnica
  • U voznom parku se nalaze isključivo hladnjače i novi kamioni

Vrsta zaposlenja:

  • Na određeno

Uvjeti:

  • Stručna sprema: KV
  • Kategorije: B, C I E

Potrebne godine iskustva:

  • 3 godine na istim poslovima

Jezik:

  • Engleski- osnovno
  • Njemački- osnovno

Ostali uvjeti:

  • Rukovanje rashladnim uređajima i pisačima, rukovanje navigacijskim i kominukacijskim uređajem
  • POTREBNA PREPORUKA

 Rok za konkurisanje: 09.03.2017.

    • Jankomir 25 Zagreb, Hrvatska

    Direktan link do oglasa