Konkurs je istekao.

Vozač teretnog motornog vozila

SMB - gradnja d.o.o.

Subotica

22.05.2012.

SMB-GRADNJA d.o.o.
Subotica
Čantavirski put bb

objavljuje konkurs

za radno mesto

VOZAČ TERETNOG MOTORNOG VOZILA

(2 izvršioca)

(KAMION MIKSER: MERCEDES BENZ 4141B 10 m3)

Opis poslova:

  • vrši prevoz betona teretnim motornim vozilom
  • vodi računa o pravilnom prosleđivanju prateće dokumentacije
  • vodi računa o pravilnom prevozu betona i ispravnoj opterećenosti vozila
  • vrši osnovno održavanje tehničke ispravnosti vozila
  • uredno popunjava i pravda putne naloge i blagovremeno ih predaje na obradu
  • vodi računa o alatu i inventaru vozila
  • vodi evidenciju pređene kilometraže/moto časova, utroška goriva i maziva, pridržava se odredbi zakona o bezbednosti saobraćaja

Uslov:

  • posedovanje važeće vozačke dozvole B, C i E kategorije
  • ispunjeni zdravstveni uslovi za rad na radnom mestu vozača teretnog vozila
  • radno iskustvo od minimum 3 godine
  • spremnost za rad na terenu
  • da kandidat nije krivično kažnjavan, odnosno da nije kažnjavan po pitanju zakona o bezbednosti saobraćaja

Ukoliko ispunjavate sve navedene zahteve, molimo Vas da nam podnesete Vaš CV, najkasnije do 22.05.2012.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug će biti kontaktirani.

    • Čantavirski put bb, Subotica, Srbija
    • PIB: 102212447
    • Matični broj: 08705984

    Direktan link do oglasa