Konkurs je istekao.

Vozač u međunarodnom transportu

ITT tehnika d.o.o.

Niš

27.01.2017.

„ITT Tehnika“ ističe dugogodišnje prisustvo u oblasti Španije, Portugalije kao i južnje Francuske. S godinama smo se trudili da razvijemo transport zbirnih pošiljki sa navedenih destinacija, što danas s ponosom ističemo kao našu specijalnost.

Potreban name je:

Niš

Opis posla:

  • transport robe u međunarodnom saobraćaju

Uslovi:

  • vozačka dozvola E kategorije
  • minimum srednja stručna sprema
  • važeće lekarsko uverenje za vozača teretnih vozila (E kategorija!)
  • važeća digitalna taho kartica bez zakonskih prekršaja
  • minimum dve godine radnog iskustva u međunarodnom transportu teretnim vozilima bruto 40t
  • poznavanje carinske i transportne dokumentacije kao i zakonskih propisa
  • spremnost na odsustvo od kuće na duži vremenski period
  • spremnost na rad u jednočlanoj i dvočlanoj posadi
  • spremnost na timski rad
  • spremnost na poštovanje politike firme
  • potvrda da lice nije osuđivano, kao i da se protiv istog ne vodi krivični postupak

Rok za konkurisanje: 27.01.2017.

    „ITT Tehnika“ d.o.o je porodična firma, izgađena na jedinstvenom odnosu sa klijentima i dugogodišnjim saradnicima, koju su nam sa punim poverenjem pružili podršku. Osnovna delatnost preduzeća je drumski transport robe. S obzirom na naše dugogodišnje iskustvo u međunarodnom transportu robe, našim klijentima smo u mogućnosti da ponudimo najrealnije i najpogodinje rešenje za prevoz robe u celoj Evropi, bilo da je u pitanju izvoz ili uvoz robe. „ITT Tehnika“ ističe dugogodišnje prisustvo u oblasti prevoza…

    Direktan link do oglasa