Konkurs je istekao.

Vozač

Coficab Serbia

Pećinci, Beograd

21.12.2018.

Coficab d.o.o. - templejt

Vozač

Lokacija: Beograd, Pećinci

Opis posla:

  • Vožnja automobile uz poštovanje svih zakonskih pravila i ograničenja
  • Čitanje i tumačenje dokumenata kao što su cenovnici, katalozi, trebovanje, ponude vendora i fakture
  • Prevoz gostiju i delegacija od i do lokacije fabrike
  • Obavljanje tehničkog pregleda, sipanje goriva, čišćenje i ostale aktivnosti održavanja službenih vozila
  • Transport zahtevanih/kupljenih proizvoda od grada do lokacije I od lokacije do grada

Uslovi:

  • Obrazovanje: Srednja škola
  • Iskustvo: Minimum 2 godine na sličnim poslovima
  • Sposobnosti:
    • Vozačka dozvola
    • Poznavanje rada na računaru
    • Dobre veštine komunikacije

Prevoz i ishranu u fabrici obezbeđuje Coficab.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 21.12.2018.

    Konkurs je istekao.

    COFICAB SERBIA

    COFICAB je svetski lider u dizajnu, proizvodnji i prodaji električnih žica i kablova za automobilsku industriju, kućne aparate, medicinske i industrijske primene. COFICAB GRUPA COFICAB, koji je član Elloumi Grupe, osnovan je 1992. godine, u Tunisu. Danas je prisutan na 26 lokacija- u Srbiji, Tunisu, Portugalu, Maroku, Nemačkoj, Rumuniji, Sjedinjenim Američkim Državama, Meksiku, Makedoniji, Kini, Hondurasu; i broji 5500 zaposlenih, širom sveta. COFICAB ima širok portfolio proizvoda, koji uključuje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    ""Veoma mi je bitno kakvo je radno okruženje i još važnije da postoji timski duh i ogromna količina pozitivne energije. Sve to sam pronašao u COFICAB-u. Uvek imam nekoga na koga mogu da se oslonim i ko ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • ZDRAVLJE
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • PROGRAM MENTORSTVA

    Direktan link do oglasa