Konkurs je istekao.

Vozač

Iris Mega d.o.o.

Beograd

04.08.2018.

Budite deo uspešne domaće firme

Naša firma je osnovana 1993. godine i članica je ComputerLand grupacije. Bavimo se uvozom i distribucijom kompletnog gaming programa (konzola, video igara, pratećeg gaming programa), periferne računarske opreme, smart i security uređaja i gadgeta. Zastupnici smo poznatih svetskih kompanija, među kojima su Wacom, Creative Labs, Dji, Smanos, Fibaro, Thrustmaster, Activision Blizzard, Electronic Arts, Square Enix, THQ, SEGA i mnogi drugi.

Iris Mega raste i razvija se iz godine u godinu i širi svoj prodajni portfolio. Snagu i jačinu našoj firmi daje preko 50 posvećenih, ambicioznih i motivisanih mladih ljudi koji u njoj rade.

Uvođenjem novih brendova i proširenjem obima posla širimo i naš tim i tražimo vredne i motivisane saradnike koji žele da, zajedno sa nama, učestvuju u daljem razvoju firme.

Raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Vozač

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • isporuka robe na dnevnom nivou u skladu sa dobijenim rutingom
  • utovar i istovar robe
  • kvantitativna i kvalitativna kontrola robe

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema- III Stepen
  • poželjno poznavanje upravljanja viljuškarom
  • vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač
  • dobro poznavanje grada

Od budućih kolega očekujemo:

  • visok nivo odgovornosti
  • samostalnost i pouzdanost u radu
  • efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka
  • energičnost, timski rad

Nudimo:

  • redovnu zaradu
  • rad u prijatnom okruženju
  • mogućnost napredovanja

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume konkursa, molimo Vas da svoj CV sa slikom, pisan na srpskom jeziku, pošaljete do 04.08.2018. godine elektronskim putem

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    ComputerLand

    • Gospodara Vučića 176, Beograd, Srbija
    • PIB: 103309087
    • Matični broj: 17542508

    Direktan link do oglasa