Konkurs je istekao.

Vozač

MG Mivela d.o.o.

Beograd

25.01.2020.

40.000,00 - 80.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

Mg Mivela d.o.o. Beograd je kompanija koja se bavi prodajom i distribucijom pića na veliko. U asortimanu proizvoda su brendovi: Mg Mivela, Jana, Jana Vitamin, Jana Ice Tea, Sky, Pro Sport, Sarajevski kiseljak, Jamnica, Vina Belje, Vina Laguna, Vina Iločki podrumi, Vina Vinea i drugi.

Kompanija smo koja neprestano radi na unapređenju poslovanja, tržišne pozicije i proširenju kruga svojih kupaca uz konstantno širenje asortimana proizvoda u distribuciji.

Imamo potrebu za proširenjem našeg uspešnog tima na poziciji:

Vozač

(kamiona – dostavnog vozila)
Mesto rada: Beograd

Profil kandidata:

  • profesionalna opredeljenost i posvećenost poslu
  • odgovorna osoba koja poštuje pravila i organizaciju rada
  • preciznost, tačnost i pouzdanost

Uslovi:

  • III-IV stepen stručne spreme
  • minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno u distribuciji robe široke potrošnje
  • vozačka dozvola C kategorije
  • da protiv kandidata nije izrečena mera zabrane upravljanja motornim vozilom
  • smatraće se kao prednost poznavanje pravilnog korišćenja tahografa

Osnovna zaduženja:

  • upravljanje vozilom i staranje o održavanju, opremi i čistoći vozila
  • svakodnevna provera tehničke ispravnosti vozila pre i posle rada i obaveštavanje nadređenih o tehničkim nedostacima
  • učestvovanje u utovaru i istovaru robe, i overavanje tovarnog lista nakon utovara
  • isporuka robe po dobijenom nalogu i redosledu
  • poznavanje i dosledno poštovanje saobraćajnih i lokalnih komunalnih propisa

Za uzvrat nudimo:

  • redovnu zaradu i stimulativni paket nagrađivanja
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja
  • moguća zarada sa dodacima i do 80.000 RSD (okvirna plata: 40.000 - 80.000 RSD)

Prijavu na oglas možete vršiti dostavljanjem biografije (CV) elektronskim putem ili pozivom na broj telefona , najkasnije do 25.01.2020. godine.

Prijavom na oglas saglasni ste da se Vaši lični podaci mogu koristiti za potrebe procesa selekcije i odabira kandidata, u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

    Direktan link do oglasa