Konkurs je istekao.

Vozač

RSK 2011 d.o.o.

Batajnica

05.12.2017.

ugovor puno radno vreme

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Vozač

Batajnica

Opis posla:

  • Preduzeće RSK 2011 d.o.o. ima ugovor samo sa jednim preduzećem za prevoz, vozi se samo po Srbiji (relacije Beograd lokal, Subotica, Jagodina, Vršac...)

Uslovi:

  • Vozač C kategorije, roba se istovara isključivo viljuškarom

Nudimo:

  • Obavezna prijava na neodređeno vreme.
  • Okvirna plata: 45.000 - 70.000 RSD

Za više informacija kontaktirajte nas: 065 276 04 77.

Rok za konkurisanje: 05.12.2017.

    Preduzeće RSK 2011 doo bavi se prevozom robe u zemlji,vozila su nosivosti 5 do 7 tona.

    Direktan link do oglasa