Konkurs je istekao.

Vozač

SZR Str Europa

Subotica

25.03.2020.

SZR STR Europa (pekara Europa) bavi se proizvodnjom i prodajom pekarskih i poslastičarskih proizvoda (hleba, peciva, kolača i sladoleda). Osnovana je 1998. godine sa sedištem u Subotici (Braće Radić 93) na čijoj teritoriji i posluje. Zapošljavamo 45 radnika različitih profila (pekara, trgovaca, vozača). U sklopu pekare nalazi se centralizovana proizvodnja (koja poseduje HCCP standard) i sedam prodajnih objekata koje se nalaze na sledećim adresama:

  • Kiosk 1 i 2 Mlečna pijaca - Trg Jakaba i Komora BB radno vreme 05-14h
  • Kiosk 3 pijaca Zelenac - Nade Dimić BB radno vreme 06-14h
  • Kiosk 4 poslovni prostori kod bolnice - Izvorska 1a radno vreme 05-22h
  • Kafe Poslastičarnica - Segedinski Put 21 radno vreme 05-00h
  • Centrala - Braće Radić 93 radno vreme 05-22h, radno vreme 07-15h

Našem timu potrebno je pojačanje!

Ukoliko ispunjavate dole navedene uslove, srdačno Vas očekujemo.

Potreban nam je:

Vozač

Subotica

Uslovi i opis posla:

  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Sposobnost za rad u dinamičnom okruženju i u timu
  • Pažljivo i odgovorno rukovanje sa vozilom i poštovanje zakonskih propisa u saobraćaju
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Odgovornost i posvećenost poslu

Nudimo:

  • Stimulativnu početnu zaradu
  • Mesečne bonuse i stimulacije u odnosu na Vaše zalaganje i trud
  • Mogućnost napredovanja u odnosu na Vaše afinitete i zalaganje
  • 4 nedelje godišnjeg odmora
  • Topli obrok

Rok za konkurisanje: 25.03.2020.

    Konkurs je istekao.

    Szr Str Europa

    • Braće Radić 93 24000 Subotica, Srbija
    • PIB: 100852603
    • Matični broj: 54354207

    Direktan link do oglasa