Konkurs je istekao.

Vulkanizer

Planet Tyres d.o.o.

Beograd

30.07.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Planeta guma je jedna od vodećih kompanija na tržištu u maloprodaji autoguma svih vrsta.

Kompanija postupno iz godine u godinu beleži stabilan rast, od 2007. godine kada je i osnovana. Planet Tyres d.o.o.-Planeta Guma je specijalizovana za prodaju pneumatika svih vrsta, ali i auto delova i opreme, kao i za usluge redovnog i vanrednog servisiranja svih vozila, te je takvim pristupom postala pouzdan partner mnogim korisnicima.

U cilju unapređenja poslovnih aktivnosti, potrebni su nam profesionalci na poziciji:

VULKANIZER

Beograd

Opis posla:

  • Montaža i balansiranje guma svih dimenzija, auto, 4x4 i kombi programa
  • Vulkanizacija, krpljenje guma
  • Poželjno i refleksno na zaradu, poznavanje centriranja trapa i zamene delova trapa
  • Poželjno i refleksno na zaradu, poznavanje lake mehanike (mali servis, servis kočnica,...)
  • Poželjno i refleksno na zaradu, mašinsko ispravljanje aluminijumskih felni
  • Poželjno i refleksno na zaradu: poznavanje rada na klima sistemima, poliranju farova, sitnim popravkama..
  • Poželjno i refleksno na zaradu, posedovanje vozačke dozvole B kategorije i samostalan rad na terenu sa mobilnim vulkanizerom

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo na gore navedenoj prvoj poziciji
  • Profesionalan odnos prema poslu
  • Spremnost na timski rad
  • Spremnost za kontinuirano usavršavanje u branši auto-delova i usluga
  • Postoji i mogućnost dogovora sa osobama bez iskustva, a sa željom da se ostvare na traženoj poziciji

Nudimo Vam:

  • Odličnu zaradu, skoro kao u Nemačkoj
  • Priliku za profesionalnim razvojem u branši auto-delova i usluga
  • Rad u dinamičnom okruženju, lepo opremljenom radnom prostoru u perspektivnoj kompaniji

Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustva primenite i unapredite, molimo Vas da svoju biografiju dostavite elektronskim putem uz zagarantovanu diskreciju.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da Vaši lični podaci budu korišćeni u svrhu selekcije.

Ukoliko niste u mogućnosti poslati Vaš CV elektronskim putem, možete nas kontaktirati i putem telefona na broj

Rok za prijavu: 30.07.2019.

www.planetaguma.com

    Konkurs je istekao.

    PLANET TYRES D.O.O.

    • Ratka Mitrovića 153, Beograd, Srbija
    • PIB: 104776184
    • Matični broj: 20236787

    Direktan link do oglasa