Konkurs je istekao.

Warehouse Coordinator

AB VitalPlus d.o.o.

Beograd

15.03.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

ABvitalplus vizija je uspješno promovisanje kvaliteta  proizvoda kroz humanizam i da bismo omogućili svakom pojedincu  zdravlje, lepotu i zadovoljstvo. Predviđamo i ispunjavamo želje i potrebe naših kupaca i, shodno tome, pružamo raznovrsni portfolio premium proizvoda.

Na zadovoljstvo naših kupaca i zaposlenih koji su na prvom mestu.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto zaposlenja: Beograd

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobro poznavanje programa: Microsoft Office Excel
  • Visoko izražene organizacione sposobnosti i komunikativnost
  • Sposobnost rukovođenja i rešavanja dnevnih problema

Osnovni zadaci i zaduženja:

Organizacija, koordinacija i rukovođenje na sledećim poslovima:

    • Prijem robe
    • Isporuka robe
    • Skladištenje i čuvanje robe
    • Distribucija robe
    • Evidencija kretanja robe u skladištu
    • Optimizacija procesa u skladištu
    • Praćenje rada magacionera
    • Sprovođenje i kontrola pravilnog rukovanja osnovnim sredstvima i inventarom

Nudimo:

  • Radite u pozitivnom timu
  • Dinamično okruženje
  • Mogućnost za napredovanje
  • Puno radno vreme
  • Konkurentna zarada

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da postanete deo našeg tima, pošaljite svoj CV na srpskom i engleskom jeziku elektronskim putem.

Na razgovor ćemo pozvati samo kandidate koji uđu u uži krug.

Rok za konkurisanje: 15.03.2018.

    • Kralja Milana 33, Beograd, Srbija
    • PIB: 108762286
    • Matični broj: 21062677

    Direktan link do oglasa