Konkurs je istekao.

Web Designer

Qode Interactive d.o.o.

Beograd

02.05.2015.

Qode Themes je kompanija za izradu premium WordPress tema. Sa rastućim timom od 35 profesionalaca jedni smo od globalnih lidera i najprodavanijih autora na svetskom tržištu. Za više informacija posetite www.qodethemes.com.

Naš tim želimo da dopunimo sa:

WEB Designer-om

Opis posla:

Dizajn user interfejsa kao i grafički dizajn  web templejta i WP tema.

Qode web designer je osoba koja radi na dizajniranju jedne WordPress teme, od user interface elemenata, kompletnog  grafičkog opremanja do finalnog doterivanja kroz saradnju sa Qode produkcionim timom.

S obzirom na poziciiju Qode Themes-a kao jednog od svetskih lidera u ovoj oblasti, dizajn tema na samo da bi trebalo da prati, već je očekivanje publike i da postavlja trendove na ovom polju. Oko 30.000 web sajtova postavljenih za nešto više od godinu dana na platformi našeg framevork-a, ubrzan rast, a istovremeno i  velika konkurencija u ovoj oblasti, nalaže potrebu za najkvlalitetnijim dizajnerskim rešenjima. Zadatak je u suštini veoma jasan: potrebno je biti bolji od celokupne konkurencije kako bi se ostalo na vrhu.

Ovo nije pozicija koja uključuje rad sa klijentima. Qode web dizajn tim proizvodi grafičke koncepte  za templejte namenjene  prodaji na globalnom tržištu. Tražimo objektivnu i kreativnu osobu koja želi da pretoči svoj dizajnerski talenat, iskustvo i ideje u inovativna interaktivna rešenja koja će zadovoljiti potrebu raznovrsne publike.

Važna napomena:

  • Nije potrebno programersko znanje;
  • Biće razmatrani isključivo oglasi koji sadrže portfolio kandidata;

Uslovi:

  • Odlično poznavanje Adobe Photoshop CS5/6;
  • Poznavanje ostalih Adobe programa (Illustrator, Fireworks itd)  je bonus;
  • Aktivno praćenje svetskih trendova web i grafičkog dizajna;
  • Entuzijazam i sposobnost za intenzivan timski rad;

Nudimo:

  • Stalno radno mesto;
  • Priliku da radite na projektima koji postavljaju globalne standarde u industriji tema i templejta;
  • Stručno usavršavanje na najaktuelnijim Web tehnologijama;
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad u skladu sa IT globalnim standardima;
  • Mogućnost stalnog napredovanja.

Rok za konkurisanje: 02.05.2015.

    Direktan link do oglasa