Konkurs je istekao.

Windows System Administrator

Flexword d.o.o. Novi Sad

Novi Sad

21.11.2018.

Novi Sad

Naša kompanija uspešno posluje već više od 20 godina, i nudi između ostalog profesionalne prevodilačke i marketinške usluge. Naši klijenti su međunarodna preduzeća, instituti iz područja nauke, obrazovanja, i državni organi. Naši klijenti najviše cene našu pouzdanost,tačnost, i visok kvalitet naših usluga.

Usled proširenja obima posla i aktivnosti, naše odeljenje u Srbiji je u potrazi za: Windows System Administrator

Opis posla:

  • Monitoring servera, SAN i NAS storage, sistema backupa
  • Podrška korisnicima u radu sa informacijskim sistemom i računarima (Helpdesk)
  • Optimizacija korišćenja softvera, rešavanje hardverskih i softverskih problema
  • Razvoj, implementacija i održavanje novih i/ili postojećih IT sistema

Vaša kvalifikacija:

STRUČNI PROFIL

  • minimum viša stručna sprema i radno iskustvo najmanje 2 godine
  • Windows server 2012 (Active Directory, Group policy, Exchange server, MS SQL)
  • Virtuelizacija ( Citrix Xen, Hyper-V)
  • Administracija firewall-a ( Sophos, MikroTik)
  • Poznavanje WAN/LAN tehnologija (TCP/IP , DNS, DHCP, VPN)
  • Poželjno poznavanje powershell-a
  • Napredni nivo poznavanja engleskog jezika

LIČNI PROFIL

  • izražena pouzdanost, lojalnost
  • visok nivo organizovanosti i odgovornosti
  • timski rad, spremnost da se pomogne timu
  • samostalan način rada i sposobnost samostalnog pronalaženja rešenja zadataka fleksibilnost i angažovanost

Mi nudimo:

  • rad u stranoj kompaniji i sa stranim klijentima
  • sigurno radno mesto
  • puno radno vreme

Ukoliko Vaše kompetencije odgovaraju našim potrebama prosledite nam Vaš CV sa fotografijom i propratno pismo.

Biće kontaktirani kandidati samo koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 21.11.2018.

    Konkurs je istekao.

    Flexword DOO

    flexword Germany GmbH - LANGUAGE SERVICE PROVIDER - 30 YEARS' EXPERTISE Since 1992, our policy has been to consistently impress customers with the highest of quality, professional project handling, flexibility and reliable delivery. Whether small or large jobs, projects for one language or multiple language combinations, long-term solutions or express and overnight services, we have satisfied over 1,000 customers with our outstanding professional competence, many years of experience and extensive…

    Direktan link do oglasa