Konkurs je istekao.

WordPress Themes Support Consultant

Qode Themes

Beograd

25.04.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Qode Themes je kompanija za izradu premium WordPress tema. Sa rastućim timom od preko 115 profesionalaca jedni smo od globalnih lidera i najprodavanijih autora na svetskom tržištu. Za više informacija posetite www.qodethemes.com.

Naš tim želimo da dopunimo sa:

WordPress Themes Support Consultant-om

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

Podrška i pomoć korisnicima teme/templejta putem support web interface-a.

Korisnička podrška je jedan od najznačajnijih aspekata našeg poslovanja. Ono što nas izdvaja od ostalih i postavlja na korak ispred konkurencije je briga o korisnicima naših tema. Kvalitet i brzina pružanja podrške igraju odlučujuću ulogu u zauzimanju i očuvanju liderske pozicije na globalnom tržištu web templejta.

Support Consultant na profesionalan način pruža pomoć korisnicima tema/templejta u rešavanju raznovrsnih problema, od bagova i instalacija samih tema, pa do, u kasnijoj fazi, unapređivanja i razvoja framework-a, u zavisnosti od stepena obučenosti i stručnosti.

Osoba koja bude zaposlena će biti obučena za rad na Qode framework-u koji se koristi za izradu WordPress tema kao i za rad na samoj WordPress platformi.

Uslovi i poželjne veštine:

  • Znanje engleskog jezika
  • HTML5, CSS3, JavaScript / jQuery
  • i/ili PHP, MySQL
  • Entuzijazam i sposobnost za intenzivan timski rad

Nudimo:

  • Stalno radno mesto
  • Priliku da radite na projektima koji postavljaju globalne standarde u industriji tema i templejta
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad u skladu sa IT globalnim standardima
  • Mogućnost stalnog napredovanja
  • Privatno zdravstveno osiguranje

Rok za konkurisanje: 25.04.2019.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    QODE

    • Makenzijeva 57, Beograd, Srbija
    • PIB: 109327403
    • Matični broj: 21162396

    Direktan link do oglasa