Konkurs je istekao.

AKSA d.o.o. je lanac specijalizovanih prodavnica koji u poslednjih 25 godina kroz širok asortiman proizvoda i visok kvalitet usluga pruža jedinstvenu ponudu namenjenu potrebama dece od njihovog rođenja. Danas AKSA d.o.o. poseduje više radnji u Srbiji koje su prepoznatljive po konceptu "sve za decu na jednom mestu". Trudimo se da zadovoljimo sve želje i potrebe dece i njihovih roditelja korisnim savetom i prijateljskim osmehom.

Zbog potrebe kontinuiranog razvoja, tražimo osobu za radno mesto

Zamenik menadžera radnje

Subotica

Opis posla:

  • Organizacija i praćenje rada zaposlenih u maloprodajnom objektu
  • Izrada i vođenje kompletne dokumentacije i pravne regulative u maloprodajnom objektu
  • Rešavanje prigovora sa kupcima u maloprodajnom objektu
  • Trebovanje robe za dalju prodaju
  • Trebovanje robe koja nije za dalju prodaju maloprodajni objekat
  • Komunikacija i rešavanje prigovora sa svim sektorima u kompaniji i eksternim partnerima
  • Organizacija i realizacija promotivnih aktivnosti
  • Izveštavanje
  • Realizacija plana zaliha
  • Održavanje izgleda i funkcionisanje maloprodajnog objekta po standardima
  • Implementacija zakonske regulative u maloprodajnom objektu

Potrebni uslovi, znanja i veštine:

  • IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet, Windows)
  • Rukovođenje
  • Poznavanje robe sa kojom radi
  • Poznavanje tržišta
  • Organizacione veštine
  • Komunikacione veštine

Pogodnosti:

  • Nudimo kompetativnu zaradu, priliku da za rad u energičnom i dinamičnom timu, kao i kontinuirani napredak

Ako ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, molimo da popunite Upitnik za kandidate.

Rok za prijavu: 01.08.2019.

Srećno!

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.