Konkurs je istekao.

Zavarivač-bravar

Uniplast Serbia d.o.o.

Šabac, Maršala Tita 84, Jelenča

14.07.2020.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Neophodno znanje za TIG i MIG postupke zavarivanja.
  • Sklapanje i zavarivanje pozicija po datom crtežu, podsklopovi i sklopovi.
  • Poznavanje tehničke dokumentacije i tehnološke dokumentacije.
  • Rad u radionici na izradi elemenata i konstrukcija.
  • Pridržavanje definisanog tehnološkog postupka zavarivanja

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema – KV/VKV bravar ili sertifikat zavarivača
  • Minimalno iskustvo od tri godine.
  • Odgovornost i posvećenost poslu.
  • Spremnost za usavršavanje i učenje
  • Spremnost za rad u timu
  • Tačnost i preciznost u radu

Kandidati koji budu angažovani u kompaniji u okviru ovog programa zapošljavanja će u početnom periodu raditi na različitim poslovima u okviru proizvodno-tehničkog sektora, sa ciljem upoznavanja svih aspekata procesa proizvodnje i održavanja.

Kod nas je uvek slobodno prvo mesto, tako da je napredovanje u tom smislu poželjno.

    Kompanija Uniplast Serbia d.o.o. se bavi proizvodnjom nadogradnji za komercijalna vozila, nadogradnje za prevoz sladoleda (sladoledare), termoizolovane komore (hladnjače), termo izolacija hidro izolacija suva izolacija kombi vozila (furgoni), al-box nadogradnje za prevoz lakog tereta, open box nadogradnje za prevoz pića, sandučarske nadogradnje za prevoz raznog tereta, vučni vozovi (klasične prikolice i tandem prikolice), proizvodnja prikolica do 3.5t. Poslujemo na tržištu Srbije i regiona već 36 godina.…

    Direktan link do oglasa