Konkurs je istekao.

EHS Representative

Magna Seating d.o.o.

Odžaci

07.10.2017.

Kompanija Magna Seating je otvorena u Odžacima 2012. godine, i od tad proširuje proizvodnju kombinujući duh inicijative i vrhunsku operativnost, sa brigom o pojedincu, društvu i životnoj sredini. Verujemo da je ključ našeg uspeha zapošljavanje motivisanih ljudi, sa različitim talentima, obrazovanjem i iskustvom. Sa pravim ljudima na pravom mestu, očekujemo da ćemo i dalje biti prvi izbor našim kupcima. Ovakav pristup, u kombinaciji sa našim vrednostima, čine našu kompaniju odličnim mestom za rad.

Potreban nam je:

Odžaci

Uslovi:

  • VII stepen fakultet tehničkih nauka, inženjerstvo zaštite životne sredine i inženjerstvo zaštite na radu
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Položen stručni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu

Opis posla:

  • Organizovanje, koordiniranje, izvršenje i kontrola svih procesa koji su vezani za bezbednost i zdravlje na radu, kao i zaštitu životne sredine i ergonomiju
  • Obezbeđivanje usaglašenosti sa EHS standardima
  • Priprema i pregled i kontrola EHS revizije
  • Preduzimanje neophodnih mera u skladu sa EHS standardima (vođenje interne obuke, planiranje preventivnih mera u proceni rizika)
  • Procena svih aspekata zaštite na radu, ergonomije, zaštite životne sredine
  • Pridržavanje politike i Magna standarda
  • Obezbeđivanje usklađenosti sa bezbednosnim standardima
  • Priprema i pregled (revizija) dokumentacije vezane za bezbednost na radu i zaštitu životne sredine
  • Praćenje i postupanje prema svim zakonskim propisima Republike Srbije u domenu svog posla
  • Odgovoran je da izvrši pripremu audita, kao i da doprinese dobijanju pozitivne ocene na svim auditima iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, ergonomije i zaštite životne sredine
  • Predlaže i sprovodi sve preventivne mere koje je potrebno sprovesti u skladu sa Magna standadima, OHSAS 18001 i ISO 14001 standardima, kao i zakonskom regulativom Republike Srbije
  • Priprema i čuva dokumentaciju iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, ergonomije i zaštite životne sredine

Fabrika i Vaše buduće radno mesto se nalaze u Odžacima, na 60 kilometara od Novog Sada.

Ukoliko ste spremni da učite i podučavate druge, da radite u kompaniji koja posluje na svetskom automobilskom tržištu, prijavite se na ovaj konkurs. Kompanija će Vam obezbediti konkurentnu zaradu, mogućnost napredovanja u karijeri, organizovanje obuka koje su neophodne za usavršavanje i napredovanje.

Rok za prijavu kandidata je 15 dana od dana objavljivanja konkursa (do 07.10.2017.).

U obzir će biti uzeti samo i jedino kandidati koji ispunjavaju navedene uslove.

    Konkurs je istekao.

    Magna Seating d.o.o. Odžaci

    Upoznajte nas: Naše inovacije oblikuju način života ljudi poboljšavajući način kako se kreću kroz svet. Činimo mobilnost pristupačnijom većem broju ljudi čineći vozila čistijim, sigurnijim i pametnijim, sve to uz obezbeđivanje smanjenja štetnosti uticaja na planetu. I tu počinje priča o našem brendu. Magna  International pripada grupi  najvećih svetskih dobavljača u automobilskoj industriji. Mi smo kompanija za mobilne tehnologije sa globalnim, preduzetnički nastrojenim timom od 181.000…

    Direktan link do oglasa