Radnik obezbeđenja/Službenik obezbeđenja

Aber d.o.o.

Šabac

17.10.2024.

2 izvršioca CV nije obavezan ugovor puno radno vreme

Preduzeće za pružanje bezbednosnih usluga Aber d.o.o. sa sedištem u Beogradu, Zaplanjska 82, nastalo je primenom znanja i kontinuitetom u pružanju usluga u navedenim delatnostima. Svojim radom, Aber d.o.o svrstan je među pouzdana pravna lica koja se bave poslovima obezbeđenja lica i imovine u Srbiji. U dosadašnjem radu uvek smo se trudili da uspostavimo politiku kvaliteta i izradili jasne procedure za pružanje usluga. Svoju poslovnu politiku usmeravamo ka neprekidnom usavršavanju preduzeća u tehničkom i organizacionom smislu. Svojim klijentima pružamo sve usluge iz oblasti privatnog obezbeđenja i tehničke zaštite i ovim putem objavljujemo konkurs za radno mesto Radnik obezbeđenja/Službenik obezbeđenja.

Opis posla:

  •  Poslovi obezbeđenja
  •  Rad u smenama
  •  Kontrolni obilasci objekta
  •  Vođenje različitih evidencija

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (dokaz - Uverenje iz suda)
  • Poželjno posedovanje licence za obavljanje poslova privatnog obezbeđenja, ali nije uslov. Kandidatima koji ne poseduju licencu nudimo stručnu obuku za potrebe licenciranja za poslove privatnog obezbeđenja u skladu sa Zakonom i polaganje stručnog ispita

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, možete se prijaviti elektronskim putem.

    Aber d.o.o.

    • ZAPLANJSKA 82, Beograd, Srbija
    • PIB: 106762037
    • Matični broj: 20675624

    Direktan link do oglasa