Konkurs je istekao.

Operater u skladištu

DP Lux Distribution

Beograd, Tošin Bunar 54

14.05.2024.

DP Lux grupa je kompanija koja uspešno radi kao distributer preko 90 brendova u 13 zemalja na području Evrope i sarađuje sa najprestižnijim kozmetičkim lancima u regionu. Deo grupe je jedan od najvećih lanaca niche parfema u Evropi – BELODORE, koji pokriva 6 tržišta (Srbija, Mađarska, Hrvatska, Severna Makedonija, Bugarska, Crna Gora), kao i Plaza i L'Occitane na tržištu Bosne i Hercegovine. DP Lux grupa baštini zavidan nivo ekspertize sa fokusom na distribuciju i prodaju niche parfema kao i premijum skin care proizvoda. Danas, preko 200 zaposlenih profesionalaca radi na unapređenju usluge i posvećeno je jačanju brendova koje zastupamo na tržištu Evrope.

U narednom periodu DP Lux grupa širi tim i objavljuje konkurs za sledeću poziciju:

OPERATER U SKLADIŠTU

Zaduženja:

  • Manipulacija robom u okviru magacina u skladu sa postavljenim planom, procedurama i nalogom
  • Kreiranje prijema u ERP sistemu na osnovu dobijene dokumentacije
  • Priprema robe prema ispostavljenim porudžbenicama
  • Priprema i kontrola odvojene robe za dostavu
  • Izrada prateće dokumentacije u ERP sistemu za isporuku robe ka kupcima (otpremnica, faktura, pack lista)
  • Komunikacija sa transporterima i kurirskim službama u cilju organizacije dostave robe do krajnjih kupaca
  • Održavanje i izgradnja dobrih poslovnih  odnosa sa kupcima i eksternim saradnicima
  • Redovno izveštavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima
  • Učešće na operativnim sastancima sa ciljem izveštavanja o realizaciji poslova i aktivnosti kao i upoznavanje sa novim procesima.

Uslovi i kompetence:

  • Radno iskustvo minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Aktivno znanje za rad na računaru (Office, EXCEL, Word, PPT, e-mail)
  • Znanje engleskog jezika – B1 nivo
  • Aktivan vozač, poseduje vozačku dozvolu – B kategorija

Od svih zaposlenih pa i od zaposlenog na ovoj poziciji očekujemo da bude proaktivan, da daje inicijative i predloge za unapređenje procesa i da je timski orijentisan jer nam je timski rad jako bitan.

Za naše zaposlene imamo različite benefite od obuke i razvoja, preko kupovine određenog broja naših proizvoda po nižim cenama pa do svih ostalih benefita koje važe za sve zaposlene.

Svoju biografiju sa relevantnim informacijama za ovu poziciju, na srpskom ili engleskom jeziku možeš poslati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    DP Lux Group

    DP LUX Group je kompanija koja uspešno posluje kao distributer preko 90 brendova u 12 zemalja Evrope i sarađuje sa najznačajnijim „beauty“ trgovinskim lancima u regionu, čime pokriva tržište od preko 65 miliona stanovnika u Evropi. DP Lux Group u svom sastavu ima i jedan od najvećih lanaca niche parfimerija u Evropi, Belodore koji posluje u 6 zemalja, kao i lanac high-end parfimerija Plaza i lanac Loccitaine objekata u BiH. Na ovaj način DP LUX Group ima zavidnu…

    Direktan link do oglasa