cover_photo

Menadžer prodaje

Elmed d.o.o.

Niš

10.08.2024.

Elmed je kompanija osnovana 1990. godine, sa sedištem u Temerinu i od tada klijentima nudimo podršku u odabiru najpouzdanijih rešenja za kodiranje, etiketiranje i sledljivost proizvoda. Naš tim od preko 50 obučenih stručnjaka u prodaji, servisu,razvoju,primenjenim rešenjima i administraciji neprestano radi na usavršavanju svojih veština, sa ciljem da što kvalitetnije i efikasnije izađe u susret potrebama klijenata. Imamo predstavništva u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, Makedoniji, teritoriji Kosova i Albaniji.

Usled povećanog obima posla i proširenja poslovnih aktivnosti tražimo kolegu/koleginicu koji će se pridružiti našem uspešnom timu na poziciji:

Mesto: Niš
Broj izvršilaca: 1

Glavne odgovornosti i zaduženja:

◆ Odgovornost za uspostavljanje i održavanje dugoročnih i strateških odnosa sa ključnim kupcima na najvišem nivou
 Analiza potencijala tržišta za implementaciju novog i proširenje postojećeg asortimana
 Kontinuirano izveštavanje i analiza rezultata u odnosu na planove, tržište i konkurenciju
 Obavljanje redovnih poseta i obilazaka postojećih i potencijalnih kupaca
 Definisanje uslova ugovora sa kupcima
 Definisanje rokova isporuke opreme ka kupcima u skladu sa dinamikom proizvodnje
 Odgovornost za izdavanje naloga za proizvodnju, porudžbinu, isporuku i naplatu potraživanja od kupaca
 Odgovornost za postizanje dogovorenih strateških i operativnih ciljeva u prodaji opreme
 Rad u kompaniji sa stalnim tržišnim rastom
 Druželjubivost i timski duh
 Definisanje prodajnih cena i uslova plaćanja opreme u skladu sa utvrđenom prodajnom strategijom
 Učestvovanje u kreiranju budžeta i godišnjih planova prodaje
 Unapređenje ličnih rezultata kroz usavršavanje znanja, prodajnih veština, interne saradnje i komunikacije
 Komunikacija sa dobavljačima, praćenje i optimizacija stanja lagera i poručivanje robe u skladu sa dogovorenim zaduženjima

Potrebne kvalifikacije:

Opšti uslovi:

 Diploma tehničkog ili ekonomskog usmerenja; IV- VII
 Radno iskustvo: 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
 Radno iskustvo min. 3 godine sa ključnim kupcima u srodnim industrijama će se smatrati prednošću
 Napredno poznavanje engleskog jezika
 Rad na računaru sa programima Windows, Office
 Vozačka dozvola B kategorije

Profil kandidata:

 Efektivna poslovna komunikacija i sposobnost izgradnje dobrih odnosa sa kupcima
 Odlične pregovaračke veštine
 Sposobnost za rad u stresnim situacijama i kratim rokovima
 Samostalnost u radu
 Pozitivna energija i optimizam
 Pouzdanost, staloženost i izražen fokus na potrebe kupaca kao i na postizanje targeta u prodaji

Nudimo:

 Atraktivan kompenzacijski paket usmeren na postignuća
 Napredan paket benefita (službeni automobil, interni i eksterni treninzi i obuke)
 Dinamično radno okruženje
 Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
 Otvoren i uvažavajući odnos

Ukoliko želite da postanete deo našeg uspešnog tima i dinamičnog radnog okruženja možete konkurisati na ovu radnu poziciju putem Infostud portala.

  • JNA 166 21235 Temerin, Srbija
  • PIB: 101454709
  • Matični broj: 08639353

Direktan link do oglasa