Konkurs je istekao.

Projekt menadžer u građevini

Fortus Media d.o.o.

Beograd

31.07.2024.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Analiza tržišta i konkurencije,
  • Razvoj poslovnih strategija,
  • Operativno upravlja realizacijom građevinskih projekata,
  • Vođenje tima i delegiranje zadataka,
  • Vrši kontrolu kvaliteta izvedenih radova, planova realizacije sa ciljem optimizacije procesa
  • Komunikacija sa klijentima i partnerima,
  • Praćenje trendova i inovacija u industriji,
  • Pregovaranje o uslovima saradnje,
  • Izveštavanje o rezultatima i planovima.
  • Donosi mere za poboljšanje organizacije rada i unapređenje poslovanja,
  • Učestvuje u pronalaženju i ugovaranju poslova,
  • Nadgleda organizaciju projekta, planiranje, implementaciju i zatvaranje više projekata
  • Kontroliše ispunjenost svih zakonskih zahteva, građevinskih i sigurnosnih propisa, gradskih smernica i lokalnih i državnih propisa
  • Odgovoran za kreiranje i planiranje budžeta, procene troškova i druge finansijske procene građevinskih projekata za koje je zadužen

Uslovi:

  • VII stepen obrazovanja, tehnički obrazovni profil građevinske ili arhitektonske struke
  • Poznavanje programa MS office paketa
  • Iskustvo na istim ili sličnim pozicijama minimum 5 godina
  • Poznavanje propisa standarda i procedura u oblasti građevinarstva

Prijavite se i postanite deo našeg tima.

    • Srbija, Beograd, Gospodar Jovanova 79
    • PIB: 109988156
    • Matični broj: 21280372

    Direktan link do oglasa