Konkurs je istekao.

Rukovodilac službe za komercijalne poslove

GP Granit-Peščar d.o.o.

Ljig, Ravnogorska bb

31.07.2024.

ugovor puno radno vreme

O nama

Mi smo kompanija sa bogatom istorijom i tradicijom koja se proteže od našeg osnivanja 1952. godine. Lociran u srcu Ljiga, Granit-Peščar je prepoznat kao lider u proizvodnji krečnjačkih agregata i raznih proizvoda od granita (ploče, kocke, ivičnjaci i drugi proizvodi).

Naša misija je da budemo pouzdan partner u građevinskoj industriji, pružajući visokokvalitetne proizvode i usluge od prirodnog geološkog materijala.

Posvećeni smo kontinuiranom unapređenju naših procesa i tehnologija kako bismo ispunili i nadmašili očekivanja naših klijenata, uz poštovanje principa održivosti i zaštite životne sredine.

Pozivamo vas da se prijavite na otvorene pozicije i postanete deo tima koji stalno raste!

Osnovna zaduženja:

Strateško vođenje prodajnih aktivnosti:

  • Definiše i implementira strateške planove prodaje u skladu sa ciljevima preduzeća.
  • Organizuje i upravlja prodajnim timom.
  • Prati i vrši evaluaciju performansi prodajnog tima.

Održavanje poslovnih odnosa:

  • Gradi i održava snažne poslovne odnosa sa ključnim klijentima.
  • Rešava potencijalnih nesuglasica i pruža vrhunsku podršku klijentima.

Učešće na tenderima:

  • Aktivno učestvuje u procesima tendera, od analize zahteva do pripreme i predaje ponuda.
  • Pregovara o uslovima sa potencijalnim klijentima.

Pregovaranje i zaključivanje ugovora:

  • Vodi pregovore sa klijentima radi postizanja obostrano korisnih uslova.
  • Obezbeđuje pravilno sprovođenje i arhiviranje svih ugovornih dokumenata.
  • Prati ugovorne obaveze.

Izveštavanje i analize:

  • Redovno izveštava rukovodstvo o ključnim indikatorima prodaje i performansama tima.
  • Sprovodi analize tržišta, konkurencije i prati trendove u industriji.

Uslovi

  • VII stepen stručne spreme iz oblasti ekonomije, poslovne administracije ili slično
  • 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Iskustvo u vođenju komercijalnih poslova, upravljanju nabavkom i saradnji sa eksternim partnerima
  • Razvijene pregovaračke i komunikacione veštine
  • Sposobnost efikasnog upravljanja timom i donošenja odluka
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika

Lokacija: Ljig

Kako da se prijavite?

Vašu prijavu možete dostaviti elektronskim putem.

Kandidati koji zadovoljavaju tražene uslove, biće kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    GP Granit-Peščar d.o.o. Ljig

    • Srbija, Ljig, RAVNOGORSKA BB
    • PIB: 101285273
    • Matični broj: 07099274

    Direktan link do oglasa