Projektni menadžer za investicije

Interkontinental Projekting d.o.o.

Beograd, Šabačka 15

26.09.2024.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

- Razvoj investicionih strategija: Izrada, implementacija i praćenje strategija za ulaganje u skladu sa ciljevima kompanije.
Izrada i upravljanje biznis planovima: Kreiranje detaljnih poslovnih planova za nove projekte i investicije, uključujući analize tržišta, finansijske projekcije i analize rizika.
Istraživanje tržišta: Prikupljanje i analiza podataka o tržišnim trendovima, konkurenciji i mogućnostima ulaganja u različitim sektorima.
Evaluacija investicija: Detaljna analiza potencijalnih investicija, uključujući procenu povrata ulaganja (ROI), rizika i strateške usklađenosti sa poslovnim ciljevima.
Priprema i prezentacija izveštaja: Razvijanje detaljnih finansijskih izveštaja, analiza i prezentacija za interne i eksterne zainteresovane strane.
Upravljanje projektima: Planiranje, organizacija i nadgledanje investicionih projekata od početne faze do realizacije, uz osiguranje ispunjenja rokova, budžeta i kvaliteta.

Uslovi i zahtevi:

Obrazovanje: Obrazovanje iz oblasti finansija, ekonomije, poslovnog upravljanja ili srodne discipline.
Iskustvo: Minimum godinu dana iskustva u oblasti investicionog menadžmenta, korporativnih finansija, strateškog planiranja ili konsultantskih usluga.
Stručnost u analizi: Dokazano iskustvo u analizi finansijskih izveštaja, modeliranju i proceni investicija.
Veštine istraživanja tržišta: Sposobnost sprovođenja sveobuhvatnih istraživanja tržišta i analize konkurencije.
Liderstvo i upravljanje projektima: Dokazano iskustvo u vođenju složenih projekata sa interdisciplinarnim timovima.
Pregovaračke veštine: Izvanredne komunikacione i pregovaračke sposobnosti, sa iskustvom u zastupanju interesa kompanije
Tehničke veštine: Korišćenje Excel-a i Worda

  • Srbija, Beograd, MILENTIJA POPOVIĆA 16A, BEOGRAD (NOVI BEOGRAD), Srbija
  • PIB: 113196972
  • Matični broj: 21821926

Direktan link do oglasa