Konkurs je istekao.

Inženjer tehničke pripreme

Akbolat Nova Adresa d.o.o.

Beograd, Matoševa 6

11.09.2020.

800,00 - 1.000,00 EUR (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Opis poslova:

  • Kontrola i analiza projektne dokumentacije
  • Analiza cena i kalkulacija
  • Priprema ponuda i formiranje tehničkog dela ugovora o izvođenju radova
  • Učestvovanje u izradi projekta tehnologije izvođenja radova, pronalaženje tehničkih rešenja za optimizaciju projekta
  • Analiza potrebne radne snage, procena resursa kompanije, procena potrebe za angažovanjem podizvođača
  • Prikupljanje ponuda podizvođača, učestvovanje u izboru najadekvatnijeg i najpovoljnijeg podizvođača
  • Planiranje materijalnih i tehničkih resursa za realizaciju projekta
  • Komunikacija sa naručiocima – investitorima
  • Izrada građevinskih knjiga i privremenih situacija u saradnji sa inženjerima na gradilištu
  • Praćenje i kontrola troškova gradilišta u skladu sa planiranim bužetom projekta
  • Učestvovanje u sastancima sa potencijalnim naručiocima posla
  • Obavljanje poslova po nalogu tehničkog direktora i izveštavanje o sprovedenim aktivnostim

Uslovi:

  • Diplomirani građevinski inženjer ili građevinski inženjer (VII/VI stepen stručne spreme)
  • Radno iskustvo u poslovima tehničke pripreme
  • Poželjno znanje engleskog i/ili turskog jezika
  • Poželjno posedovanje licence 410 ili 411.
  • Lične sposobosti kandidata: Dobre organizacione sposobnosti, odgovornost, samoinicijativnost, sistematičnost i preciznost u radu, sposobnost za timski rad u dinamičnom okruženju, sklonost ka daljem stručnom usavršavanju

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji sa tendecimom stalnog rasta
  • Rad u dinamičnom, prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Stimulativna primanja u skladu sa iskustvom i zalaganjima, sa mogućnošću stalnog napredovanja
    Konkurs je istekao.

    Fabering doo

    Fabering je građevinsko – izvođačka firma koja se u kontunuitetu razvija od 1989. godine u Beogradu, sa vizijom da se tržištu zapadnog Balkana pruže brze i kvalitetne usluge u oblasti izvođenja građevinskih radova. Sa preko 30 godina iskustva iz oblasti građevinarstva, naša kompanija garantuje visok standard kvaliteta u svim fazama gradnje, od planiranja do izvođenja, realizujući kompleksne i zahtevne projekte. Svrha naše kompanije je pružanje kvalitetne građevinske usluge klijentima, bilo da se…

    Direktan link do oglasa