Konkurs je istekao.

Menadžer za digitalno poslovanje

Invitto d.o.o.

Beograd, Juzni bulevar 120

17.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

INVITTO d.o.o. ekskluzivni uvoznik najpoznatijih svetskih robnih marki u sektoru FMCG, zbog otvaranja novog kanala prodaje traži saradnika

MENADŽER ZA DIGITALNO POSLOVANJE

USLOVI

  • Visoka školska sprema
  • Iskustvo u radu sa CMS-om (Content Management Sistem)
  • Znanje iz oblasti prodaje preko interneta
  • Odlično poznavanje digitalnih mreža
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno komercijalno iskustvo sa robom široke potrošnje

OPIS POSLA

  • Unapređenje i održavanje web prodavnice
  • Redovna analiza cena i ostalih uslova poslovanja na digitalnom tržištu
  • Prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba potrošača, adekvatno azuriranje web prodavnice
  • Unapređenje i održavanje web sajta
  • Planiranje, kreiranje i sprovođenje sadržaja i oglašavanja na društvenim mrežama (Facebook i Instagram)

Nudimo odgovoran i dinamičan posao u stabilnoj i perspektivnoj firmi.

TRAŽIMO:

  • Samo one koji mogu da odgovore na gore navedene zahteve
  • Samo one sa razvijenom radnom etikom, i željom da se usavršavaju i napreduju

Prednost će imati kandidati koji poseduju sposobnost samostalnog donošenja odluka i samoinicijativnost u svakodnevnom radu.

Uz zagarantovanu diskreciju, biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave slati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Invitto

    • Djordja Vajferta 68, Beograd, Srbija
    • PIB: 102010058
    • Matični broj: 17357417

    Direktan link do oglasa