Project Manager - tooling

PWO SEE d.o.o.

Kragujevac, Kosovska 4

19.07.2024.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Razvijanje sveobuhvatnih projektnih planova koji detaljno opisuju zadatke, vremenske rokove i potrebe za resursima
  • Vođenje i motivisanje projektnih timova radi postizanja ciljeva projekta
  • Praćenje napretka projekta, identifikacija i rešavanje problema, te osiguranje pravovremene dostave ključnih tačaka
  • Saradnja s rukovodiocima departmana radi osiguranja odgovarajućeg osoblja za projekte
  • Identifikacija potencijalnih rizika i razvoj strategija za njihovo umanjivanje
  • Proaktivno upravljanje i rešavanje problema radi smanjenja uticaja na vremenske rokove projekta
  • Održavanje jasne i otvorene komunikacije s projektnim timovima, klijentima i menadžmentom
  • Redovno informisanje o statusu projekta, ističući postignuća i rešavajući izazove
  • Nadzor nad pružanjem podataka/dokumenata u procesu proizvodnje

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer mašinstva, ili srodne oblasti
  • Dokazano iskustvo kao menadžer projekta, s uspešnim ostvarenjem projekata
  • Snažne organizacione i vođstvene sposobnosti
  • Izvanredne komunikacione i interpersonalne sposobnosti
  • Poznavanje alata i metodologija upravljanja projektima
  • Mogućnost prilagođavanja promenljivim prioritetima i efikasno raditi u dinamičnom okruženju
  • Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika (najmanje nivo B2 - po mogućstvu C1)

    • Srbija, Kragujevac, Kosovska 4
    • PIB: 113351659
    • Matični broj: 21851124

    Direktan link do oglasa