Inženjer projekta - elektroinženjer

Securiton d.o.o.

Beograd, Danila Lekića Španca 31

26.09.2024.

Srpsko-švajcarsko preduzeće Securiton d.o.o. Beograd se bavi projektovanjem, montažom i održavanjem stabilnih sistema protivpožarne zaštite

Usled povećanog obima posla preduzeće raspisuje konkurs za sledeće radno mesto

Inženjer projekta - Elektroinženjer

Beograd

Diplomirani inženjer elektrotehnike ili inženjer elektrotehnike za rad na poslovima projektovanja i izvođenja sistema tehničke zaštite – dojave požara.

Opis posla:

  • Planiranje i organizovanje projekata;
  • Priprema i realizacija komercijalne i tehničke dokumentacije;
  • Vođenje evidencije radova i neophodne dokumentacije pri realizaciji projekta (otpremnica, građevinski dnevnik, građevinska knjiga, zapisnik);
  • Koordinacija sa drugim članovima tima i podizvođačima;
  • Praćenje napretka i obezbeđivanje poštovanja rokova i budžeta;
  • Obezbeđivanje kontrole kvaliteta i usaglašenosti sa propisima i standardima;
  • Izveštavanje o statusu projekta nadređenima.

Uslovi:

  • Diplomirani/ Strukovni inženjer elektrotehnike – elektronika i telekomunikacije;
  • Napredni nivo znanja rada na računaru u korišćenju Microsoft Office paketa (Word, Excel) i AutoCAD-a;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Spremnost za rad u timu i samostalno;
  • Želja za sticanjem novih znanja;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Poželjno posedovanje licence 353/453 i B2 za izradu projekta stabilnih sistema za dojavu požara i izvođenje ovih sistema.

Nudimo vam:

  • Konkurentnu i redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada;
  • Posao na izvođenju sistema tehničke zaštite uz aktivnu pomoć kolega;
  • Mogućnosti za profesionalni razvoj i usavršavanje;
  • Rad na izazovnim i inovativnim projektima.

    Direktan link do oglasa