Konkurs je istekao.

Električar

Sion Company

Beograd

10.08.2024.

neto 120.000 RSD mesečno 2 izvršioca ugovor puno radno vreme

Potrebno 2 ili više električara sa iskustvom. Radi se od ponedeljka do petka i svaka druga subota je radna.

Opis posla:
*Radi nove i rekonstruiše postojeće elektro instalacije
*Učestvuje u razradi godišnjih planova preventivnog i tekućeg održavanja kao i planova remonta
*Obavezan je da vodi dnevnu knjigu rada u koju upisuje sve intervencije, primedbe i predloge
*Stara se o pravilnoj upotrebi osnovnih sredstava
*Formira i ažurira tehničku dokumentaciju

Uslovi:
*Elektrotehnička škola, IV stepen – poželjno elektrotehničar automatike ili elektrotehničar procesnog upravljanja
*Zna da čita elektrošeme
*Spremnost za rad na visini
*Vozačka dozvola B kategorija

Napomena: Mogu se prijaviti i kandidati bez iskustva, početna plata bi bila u tom slučaju 70.000 rsd.

Za više informacija pozvati telefonom.

  • Požeška 95/1 , Beograd, Srbija
  • PIB: 109375437
  • Matični broj: 64129457

Direktan link do oglasa