Radnik na odeljenju bistroa

Veropoulos d.o.o. (SuperVero & Jumbo)

Novi Sad

17.09.2024.

neto 59.000 RSD mesečno 3 izvršioca ugovor puno radno vreme online intervju za posao

Veropoulos je grčka kompanija koja se bavi maloprodajom robe široke potrošnje na tržištu Srbije i Makedonije. U Srbiji je svoje poslovanje započela 2002. godine kao jedan od prvih stranih investitora. Danas, nakon  više od 20  uspešnih godina, postala je simbol vrhunske usluge i kvaliteta. U sklopu kompanije Veropoulos posluju dva poznata grčka brenda Super Vero i Jumbo, na 7 lokacija širom Beograda, kao I na 1 lokaciji u Novom Sadu.

Zbog neprestanog širenja i povećanja obima posla, kompanija Veropoulos neprestano traga za novim i ambicioznim ljudima na poziciji:

Lokacija rada : Novi Sad

Opis posla:

·         Pomoć u koordinaciji rada kuhinje (odeljenje gotovih jela)

·         Priprema i rad na unapređivanju kompletne ponude hrane i pića u bistrou

·         Briga o zadovoljstvu potrošača

·         Naplata robe na fiskalnim kasama

·         Odgovornost prema pravilnom korišćenju i čuvanju namirnica, kao i briga o rokovima istih

·         Održavanje higijene radnog mesta

Uslovi i kvalifikacije:

·         Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

·         Minimum SSS

·         Ljubaznost

·         Odgovornost

Nudimo:

·        Dva slobodna dana nedeljno

·        Rad u dinamičnoj i stabilnoj kompaniji

·        Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Obezbeđujemo po zakonu:

·      Redovnu zaradu u iznosu od 59.000,00 dinara plus troškove prevoza

Ukoliko želite da postanete deo  našeg uspešnog tima pošaljite svoju radnu biografiju (CV).

Veropoulos d.o.o. (Super VERO)

Veropoulos d.o.o. je grčka kompanija koja se bavi maloprodajom robe široke potrošnje na tržištu Srbije i Makedonije. U Srbiji je svoje poslovanje započela 2002. godine kao jedan od prvih stranih investitora. Danas, nakon 20 uspešnih godina, postala je simbol vrhunske usluge i kvaliteta. U sklopu kompanije Veropoulos posluju dva poznata grčka brenda Super Vero i Jumbo. Više detalja na:  www.supervero.rs www.jumboserbia.rs

Direktan link do oglasa