Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer – inženjer pripreme

Vplus Konstrukcije d.o.o.

Beograd

13.08.2024.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Privredno društvo VPLUS konstrukcije ima tradiciju dugu 12 godina, svojim stalnim unapređivanjem poslovanja u toku tih godina je samo napredovala te je sada jedna od prepoznatljivih preduzeća koja se bavi građevinskim poslovima.

Zbog povećanog obima posla, želimo u našem timu osobu koja će nam se pridružiti, a i učiniti da budemo još bolji i uspešniji.

GRAĐEVINSKI INŽENJER – INŽENJER PRIPREME

Opis poslova:

  • Izrada predmera i predračuna;
  • Analiziranje crteža projekata, specifikacija i druge relevantne dokumentacije
  • Izrada 3D modela - rendera;
  • Procena materijala, opreme, rada za izvođenje projekta;
  • Pismeno izveštavanje Menadžmenta o procesima;
  • Prikupljanje informacija o dobavljačima, proizvodima i cenama;
  • Priprema detaljnih predmera i predračuna sa obaveznim opisom pozicija, mera, jedinični količina i ukupnih troškova;
  • Analiza troškova i primena „value engineering“ radi optimizacije projektnih troškova i maksimizacija profitabilnosti;
  • Priprema dokumentacije potrebne za učešće na tenderima (tehničke i komercijalne ponude);
  • Komunikacija sa sektorom nabavke radi prikupljanja ponuda dobavljača za učestvovanje na tenderu;
  • Ostali poslovi koji se tiču ili su u vezi izrade predmera i predračuna;
  • Priprema izrada i kontrola tehničke dokumentacije za realizaciju projekta;
  • Učestvovanje u izradi projekata tehnologije izvođenja radova kao i proceni internih resursa kompanije;
  • Planiranje i organizacija resursa za realizaciju projekta;
  • Izrada privremenih situacija i građevinske knjige,
  • Praćenje i kontrola svih troškova gradilišta u skladu sa planiranim budžetom;
  • Izrada dinamičkog plana;
  • Saradnja sa nabavnom službom oko isporuke materijala za gradilište;
  • Redovno izveštavanje neposrednih rukovodioca o sprovedenim aktivnostima;
  • I drugi poslovi po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer građevinarstva, arhitekture ili strukovni inženjer građevinarstva;
  • Visoka informatička pismenost (građevinski softveri, MS Office, internet uopšteno);
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u oblasti tehničke pripreme;
  • Poznavanje građevinskih materijala;
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, aktivan vozač;
  • Organizacijske sposobnosti, fleksibilnost u radu;
  • Timski orijentisan;
  • Razvijene komunikacione i pregovaračke veštine;
  • Pedantnost, preciznost i usredsređenost na detalje;
  • Analitičnost i razvijene organizacione veštine.

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju, dobri uslovi rada, i pozitivna radna atmosfera
  • Mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja
  • Stimulativnu početnu zaradu a u skladu sa Vašim angažovanjima i redovno povećanje zarade.

Molimo da svoju radnu biografiju na srpskom jeziku pošaljete isključivo elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Srbija, Beograd, RADOJA DOMANOVIĆA 16 SPRAT: 1, BROJ STANA: 4
    • PIB: 111826036
    • Matični broj: 21547468

    Direktan link do oglasa