Knjigovođa

Alatnica Barović International d.o.o.

Obrenovac, Braće Jokšića 332a

24.10.2024.

2 izvršioca ugovor puno radno vreme 1. smena

Preduzeće Alatnica Barović International  u Obrenovcu, je fabrika za proizvodnju više tipova mašina za obradu plastičnom deformacijom (sečenje, profilisanje, kružno savijanje, ugaono savijanje) crnog i obojenog lima.

Potreban nam je

Knjigovođa

Mesto zaposlenja: Obrenovac – Stubline

Opis posla:

  • Knjiženje i kontrola poslovnih promena.
  • Evidentiranje i kontrola ulaznog i izlaznog PDV na kraju poreskog perioda i izrada poreske prijave.
  • Poznavanje i redovno praćenje propisa iz oblasti vođenja poslovne dokumentacije privrednih društava.
  • Sastavljanje finansijskih izveštaja i poreskog bilansa.
  • Poznavanje procedura u vezi sa javnim elektronskim servisima (Poreska uprava, CROSO,  E-fakture i dr.)
  • Obračun zarada, naknada, bolovanja, subvencija i dr.
  • Osnovna sredstva, amortizacija.

Od kandidata očekujemo:

  • Radno iskustvo i poznavanje knjigovodstvenih i poreskih propisa.
  • Poželjno je imati sertifikat računovođe ili ovlašćenog računovođe (nije obavezno).
  • Poznavanje rada na računovodstvenim softverima.
  • Želju za napredovanjem i učenjem.

Nudimo:

  • Napredovanje u poslu, stalno zaposlenje i sigurna zarada.

Cenimo:

  • Lojalnost.
  • Timski rad.

Radno vreme: 08h – 16 h

Za više informacija pozvati putem telefona.

    ALATNICA BAROVIC INTERNATIONAL

       Preduzece Alatnica Barović International  u Obrenovcu, je fabrika za proizvodnju više tipova mašina za obradu plastičnom deformacijom (sečenje, profilisanje, kružno savijanje, ugaono savijanje) crnog i obojenog lima.

    Direktan link do oglasa