Konkurs je istekao.

Office Manager

Mechel Service SRB d.o.o.

Beograd

23.02.2012.

Kompanija MECHEL SERVICE SRB ima potrebu za

Office Manager-om

Radno mesto: Beograd

Opis posla:

  • Opšti administrativni poslovi
  • Priprema dokumenata i materijala, neophodnih za rad rukovodioca
  • Sastavljanje zahteva, dopisa i drugih dokumenata po nalogu rukovodioca
  • Prijem pošte i faktura i njihova evidencija
  • Zavođenje i kontrolisanje ulazne i izlazne dokumentacije
  • Izrada potrebnih izveštaja
  • Prevođenje

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet i sl.)
  • Obavezno odlično znanje ruskog jezika
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost i odgovornost
  • Sposobnost za rad pod pritiskom

CV slati isključivo na ruskom jeziku.

Napomena: Mole se kandidati da ne zovu fiksne telefone firme i ne dolaze lično, već svoje biografije šalju isključivo preko sajta Infostud. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor. Unapred hvala.

Rok za konkurisanje: 23.02.2012.

    Direktan link do oglasa