Konkurs je istekao.

Account Manager

Direct Advertising d.o.o.

Subotica

28.08.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Subotica

Opis posla:

  • Vođenje i upravljanje projektima
  • Obezbeđenje svih potrebnih informacija i podataka za razvoj projekta i realizaciju istog
  • Aktivno vođenje toka projekta bazirano na poštovanju dogovorenih rokova
  • Potpisivanje ugovora i prihvatanje poslova u skladu sa politikom prodaje
  • Izrada prodajne dokumentacije
  • Praćenje, analiza i naplata potraživanja
  • Periodično izveštavanje i planiranje na nivou sektora prodaje
  • Praćenje tržišta i razvoj novih asortimana u skladu sa potrebama tržišta
  • Poštovanje usvojenih procedura i procesa

Uslovi za kandidate:

  • Minimum SSS - IV stepena
  • Vozačka dozvola – B kategorije
  • Obavezan napredan nivo znanja engleskog jezika (pisanje, čitanje i konverzacija)
  • Odlično poznavanja rada u: MS Office paketu (Word, Excel), Windows operativni sistem, internet pretraživači, Outlook
  • Prednost je poznavanje tržišta i iskustvo u prodaji
  • Oganizovanost i pedantnost
  • Izrazita komunikativnost (treba da ima razvijenu sposobnost verbalne i pisane komunikacije)
  • Analitičnost, sistematičnost i odgovornost
  • Samostalnost i proaktivnost u rešavanju problema
  • Poverljivost
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnove poslovne dokumentacije
  • Dobre motoričke sposobnosti, spremnost na rad pod pritiskom u dinamičnom radnom okruženju i orijentisanost ka ciljevima i rezultatima

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja posle perioda probnog rada
  • Puno radno vreme
  • Rad u dinamičnom i uspešnom timu
  • Mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani

Rok za konkurisanje: 28.08.2019.

    Direct Advertising d.o.o. se bavi proizvodnjom POS/POP materijala i promotivnih proizvoda, štampom i veleprodajom reklamne galanterije.

    Direktan link do oglasa